پارکت لمینت فیشر (FISCHER)

پارکت لمینت فیشر

مشخصات فنی پارکت لمینت فیشر:

نام پارکت: فیشر /Fischer
ضریب سایش :AC4
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 190 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.795 مترمربع
تعداد رنگبندی : 12 کد رنگ
کشور سازنده : ایران

با توجه به اینکه پارکت لمینت فیشر از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت گسپه،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینیت فیشر محصول تولید شده در ایران که تحت لیسانس آلمان می باشد،دارای مغزی HDF ترکیه ای چامسون یا کاستامنو و روکش های شات دکور آلمان ودارای ضریب تراکم پذیری AC4 می باشد کلیک مربوط به لمینت فیشر دارای قفل یونی کلیک V-groove می باشد که بسیار قوی و با کیفیت می باشد و باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.
ضخامت پارکت لمینت فیشر باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت دارد ودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.

ویژگی های پارکت لمینت فیشر :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت لمینت فیشر در مقابل نور خورشید و اشعه UV
• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت فیشر لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند