درب ضد سرقت ترکیه ای

درب ضد سرقت ترک اصل, درب ضد سرقت ترکیه, درب ضد سرقت ترکیه ای, درب ضد سرقت ترکیه قیمت, درب ضد سرقت ترکیه تبریز, درب ضد سرقت ترک ارزان

مشخصات کلی درب ضد سرقت ترکیه ای:

معمولاً درب ضد سرقت ترکیه ای دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت یک میلیمتر با رنگ و طرح چوب طبیعی با لایه پلی یوروتان میانی می‌باشند. چهار چوب درب ضد سرقت ترکیه ای نیز پیش ساخته بوده و از ورق به ضخامت یک و نیم میلیمتر و عرض هفت سانتیمتر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می‌شود.

مزایا:

  1. دوام فوق العاده نسبت به دربهای معمولی
  2. غیرقابل اهرم کردن
  3. دارای زه لاستیکی دورتادوردرب که باعث جلوگیری ازورودگرد وخاک ورطوبت خواهد شد وبه عدم اتلاف انرژی نیز کمک شایان توجهی می کند.
استانشرکتتلفنوب سایت
تهراندرب معتقد77657613-4درب معتقد
تهرانتیرانا33286468تیرانا
سلماسشرکت سهند درب سلماس77657613-4
خویشرکت آرارات درب77657613-4
تهرانشرکت اسکان درب77657613-4
ارومیهشرکت آلتین درب ماد77657613-4

مشخصات فنی:

عایق صدا ، عایق حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد ، مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر از جمله مهم ترین مزیت های درب ضد سرقت ترکیه ای هستند که هر مشتری را قانع می کند که یکی از آنها را بخرد. درب ضد سرقت ترکیه ای در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر اینکه منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز ضد حریق هم هستند. علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی این درب شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آن ها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند.