درب ای بی اس (ABS)

درب ای بی اس , قیمت درب ای بی اس , خرید درب ای بی اس, درب ای بی اس ارزان , درب abs

مشخصات کلی در ای بی اس:

دربهای ای بی اس بهترین گزینه برای دربهای سرویس بهداشتی مانند درب حمام و درب توالت می باشد. این دربهای کاملا ضد آب وضد حشره و موریانه می باشد . ساختار داخلی درب ABS با استفاده از کلاف چوب روسی و شبکه بندی هانیکام می باشد که بر روی آن ورق MDF به ضخامت 3 میلیمتر پرس شده است و با استفاده از روکش ABS در تمام نواحی درب با مایع رزین عایق بندی می شود.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانقصری77526148-77524015
آذربایجان غربیشرکت افرا درب77657613
آذربایجان غربیشرکت زرین درب سلماس77657613
آذربایجان غربیشرکت آرارات درب77657613

مزایا درب ABS:

  1. درب ای بی اس بر اثر رطوبت هیچ آسیبی نبینند.
  2. درب ای بی اس در صورت بروز آسیب قابل ترمیم باشند.

مشخصات فنی درب ای بی اس:

درب های ABS کاملا ضد آب می باشد و دارای طرحهای محدودی هستند و امکان ایجاد طرحهای درب اتاقی و اچ دی اف بر روی این نوع دربهای امکان پذیر نمی باشد.
ویژگیهای درب ABS ای بی اس سرویس بهداشتی: درب ABS ای بی اس سرویس بهداشتی قابلیت ساخت در ابعاد سفارشی را دارد.
ساختار داخلی درب های ضد آب از کلاف چوب روسی می باشد که بر روی آن ورق mdf پرس شده است و در نهایت ورق abs پلاستکی بر روی ورق ام دی اف پرس می شود و کلیه نرات و لبه های درب نیز ABS می گردد و با مایع رزین عایق بندی می گردد. چوب مورد استفاده برای کلاف داخلی در درب های ضد آب تماما از چوب روسی در ابعاد 3 سانتیمتر در 5 سانتیمتر می باشد.
شبکه بندی داخلی دربهای ضد آب سرویس بهداشتی از جنس هانیکام و لانه زنبوری می باشد.این نوع از درب های سرویس بهداشتی درب ABS قابلیت نصب انواع قفل و دستگیره را دارد.قابلیت نصب بر روی انواع چهارچوب های فلزی،UPVC,PVC را دازند.
درب ABS ای بی سرویس بهداشتی قابلیت رنگ شدن را ندارد، با توجه به اینکه این روکش ها از جنس پلاستیک ( ABS ) می باشد دارای رنگ های ثابتی هستند .