پارکت لمینت لورنزو (Lorenzo)

پارکت لمینت لورنزو

مشخصات فنی پارکت لمینت لورنزو:

نام پارکت: لورنزو/Lorenzo
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 190 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1/815مترمربع
مقاومت سایشی : Ac4
دانسیته :بالای 80
نوع کلیک :ولنگه
کشور سازنده: ایران و ترکیه

با توجه به اینکه پارکت لمینت لورنزو از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت گسپه،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت لورنزو (Lorenzo) محصول کشورایران می باشد. پارکت لمینت لورنزو (Lorenzo) با مغز HDF سوماترای اندونزی و روکش شات دکور آلمان در 12 رنگ فوق العاده زیبا و انحصاری تهیه و ارائه میگردد. ضریب تراکم پذیری لمینت لورنزو ac4/32 میباشد لمینت لورنزو در دو استاندارد E1 و E2 و بصورت 8میل ساخته می شود. کلیک مربوط به پارکت لورنزو (Lorenzo) ولینگه (جدیدترین ومرغوب ترین نوع قفل لمینت) دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت لورنزو (Lorenzo) باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. تعداد تایل در هر بسته 8 عدد و متراژ هر باکس این نوع لمینت 1.8048 متر مربع می باشد.
پارکت لورنزو (Lorenzo) ، علاوه بر داشتن کیفیت بالا در برابر ضربه و فشارهای وارد بر آن و . . . دارای زیبایی و نمای بسیار شیک و مدرنی نیز می باشد.حالت ارتجاعی پارکت لمینت لورنزو (Lorenzo) ، به علت استفاده از مواد دارای توانایی ارتجاعی در ساخت آن ها می باشد که این توانایی را برای کفپوش به ارمغان می آورد.این مواد ارتجاعی فرآورده های مصنوعی متفاوتی چون لینلئم، چوب پنبه و . . . را در بر می گیرد.بیشتر این حالت ارتجاعی در کفپوش هایی وجود دارد که برا استفاده ورزشکاران و یا موارد مشابه استفاده می شود و وجود حالت ارتجاعی در کف پوش باعث کیفیت و کارایی بالتر آن ها و همچنین حفظ بیشتر سلامتی ورزشکاران می شود.