پارکت لمینت بالتیک (Baltic Wood)

پارکت لمینت بالتیک

مشخصات فنی پارکت لمینت بالتیک:

نام پارکت: بالتیک/Baltic Wood
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 120 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1280 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1/8286مترمربع
مقاومت سایشی : Ac4
کشور سازنده: ایران

با توجه به اینکه پارکت لمینت بالتیک (Baltic Wood)از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت گسپه،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت بالتیک(Baltic Wood) محصول کشورایران می باشد. پارکت لمینت بالتیک با مغز HDF در 20 رنگ فوق العاده زیبا و انحصاری تهیه و ارائه میگردد. ضریب تراکم پذیری لمینت بالتیک ac4/32 میباشد .کلیک مربوط به پارکت لمینت بالتیک (Baltic Wood) ولینگه (جدیدترین ومرغوب ترین نوع قفل لمینت) دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت بالتیک (Baltic Wood) باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. تعداد تایل در هر بسته 8 عدد و متراژ هر باکس این نوع لمینت 1.8286 متر مربع می باشد.
پارکت لمینت بالتیک (Baltic Wood) ، علاوه بر داشتن کیفیت بالا در برابر ضربه و فشارهای وارد بر آن و . . . دارای زیبایی و نمای بسیار شیک و مدرنی نیز می باشد.حالت ارتجاعی پارکت لمینت بالتیک (Baltic Wood) ، به علت استفاده از مواد دارای توانایی ارتجاعی در ساخت آن ها می باشد که این توانایی را برای کفپوش به ارمغان می آورد.این مواد ارتجاعی فرآورده های مصنوعی متفاوتی چون لینلئم، چوب پنبه و . . . را در بر می گیرد.