قیمت و خرید پارکت لمینت پارکورا (PARKURA)

پارکت لمینت پارکورا

مشخصات فنی پارکت لمینت پارکورا

پارکت پارکورا
نام محصول پارکت لمینت پارکورا (PARKURA)
نوع کلیک کیلیک والنگه
مغزی HDF پویا پلاس
کلاس تردد AC4/32
ضخامت 8 میلیمتر
تعداد تایل 8 عدد
ابعاد هر کارتن (2.04 متر مربع سطح پوشش)=(10 عدد تایل)*(1381 میلیمتر طول)*(228 میلیمتر عرض)
ساخت کشور ایران با تکنولوژی آلمان

با توجه به اینکه پارکت لمینت پارکورا از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت گسپه،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

کالیته رنگ پارکت پارکورا


پارکت لمینت پارکورا در رنگ های انحصاری، طرح های مدرن با کیفیت AC4 ، مقاومت سایش بالا، ضخامت 8 میلیمتر، کلیک پارافین دارHDF پویا پلاس و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد .پارکت پارکورا با بهره گیری از تکنولوژی آلمان و دستگاه های روز دنیا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می شود. این برند بصورت برجسته(سینکرونایز) در مدل شیاردار تولید شده و دارای صفحه برجسته انحصاری می باشد.
کاغذ دکور این محصول(روکش)از کشور آلمان با نام شات دکور تهیه میگردد.لایه محافظ ترکیه ای(Overlay)این لمینت باعث می شود در برابر هرگونه خط و خش مقاوم باشد.
اچ دی اف پارکت پارکورا در شرکت پویا پلاس تولید می شودو دارای کیفیت متناسب با استاندارد های روز دنیا می باشد.
مغزی 8 میلی متری HDF ضخامت، ثبات و دوام فوق العاده ای را در این محصول ارائه می دهند. این ضخامت لمینت با ارائه توانایی مقاومت در برابر زندگی روزمره در خانه، می تواند در عین حفظ ظاهر عالی برای خانه ، ذهنیت بیشتری را به شما بدهد .
در تولید پارکت لمینت باید حتماً ازHDF استفاده شود و در صورت استفاده از HDF مشکلات مربوط پارکت لمینت‌ها که ناشی از مغزی که شامل ایجاد درز، ناخن‌گیر بودن، جذب سریع رطوبت و عمر مفید پائین است، به وجود نخواهد آمد. در نتیجه برندهای معتبر در تولید خود از HDF و مخصوصاً HDF پلاس که از کیفیت بالاتری برخوردار می‌باشد استفاده می‌کنند.

ویژگیهای پارکت پارکورا

• روکش برجسته(Synchronized Emboss)
• شیار وی گروو(V-Groove)
• کلیک ولنگه 2G
• ضریب مقاومت سایشی AC4/32
• استاندارد E1

برای دریافت کاتولوگ پارکت لمینت پارکورا 2024از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود پارکت لمینت پارکورا