صفحه کابینت پرشین

صفحه کابینت پرشین

مشخصات فنی صفحه کابینت پرشین :

نام صفحه کابینت: پرشین/Persian
ضخامت صفحه کابینت:۳۲ ,۶۴,۴۸میلیمتر
عرض صفحه کابینت:۶۰ سانتیمتر الی ۹۰ سانتیمتر
طول صفحه کابینت: ۴۱۰ سانتیمتر و۳۶۰ سانتیمتر

مجموعه کالای چوب پرشین در زمینه صنایع چوب و فعالیت های مرتبط با این حوزه در سال ۱۳۸۲ اقدام به فعالیت در زمینه پخش تخصصی صفحه کابینت نموده است و امروزه سهم عمده ای از فروش این محصول در بازار را با ارائه صفحه کابینت متنوع به خود اختصاص داده است.

شرکت صفحه کابینت پرشین با استفاده از مدیران متخصص و آشنا به دانش روز بازار و رقابت و سهولت ارتباط با مشتریان و آشنایی کامل از صنعت چوب کشورتوانسته تحولات بزرگی در صنعت فروش صفحه کابینت پرشین ایجاد کند. فروش و عرضه صفحه کابینت با تنوع رنگ بالا و ابعاد مختلف تنهایی یکی از فعالیت های شرکت پرشین بوده است که با استقبال مشتریان روبرو شده است.

استفاده از صفحه کابینت پرشین در تکمیل فرآیند کابینت سازی و کابینت زنی از ملزومات اساسی هر منزلی است. البته پیش از این نیز از صفحه کابینت استفاده می شد اما در آن زمان به جای نام فعلی آن با عنوان اپن آشپزخانه از آن نام برده می شد. صفحه کابینت تولید شرکت پرشین در حال حاضر جزو بهترین محصولات و با تنوع رنگ و طرح هستند که نمونه‌های بسیار زیادی توسط شرکت پرشین تولید شده و به بازار عرضه می شود. شرکت پرشین توانسته بل فعالیت در زمینه تولید انواع صفحه کابینت بهترین و با کیفیت تربن صفحه کابینت را تولید کند و به رتبه خوبی در این زمینه دست پیدا کند که از لحاظ طرخ و مدل نیز جزو جدیدترین صفحه کابینت ها است. در واقع شرکت پرشین یکی از موفق ترین تولید کننده انواع صفحه کابینت در کشور شناخته شده است.

فروش و پخش صفحه ارزان:

ارزان ترین صفحه های موجود در ایران صفحه هایی هستند که با مواد اولیه داخلی ساخته شده اند. این محصول به نسبت سایر محصولات با قیمت مناسب تری به فروش می رسد. نمایندگی های پخش و فروش بسیار زیادی در کشور،اقدام به فروش و پخش صفحه ارزان می کنند که عرضه این صفحه ارزان در مراکز رسمی پخش و فروش کارخانجات صورت می گیرد.

صفحه کابینت ارزان در واقع نوعی ورق های ام دی اف خام با روکش های اچ پی ال روکش و ساخته شده است. نوع ارزان قیمت آن نیز نمونه های هستند که به وسیله نئوپان تولید می شوند البته ساخت این نوع صفحه ارزان به نسبت قیل کمتر شده است اما همچنان برخی از مراکز تولیدی تولید می شود.

محصولات مشابه