صفحه کابینت نوین چوب

شرکت نوین چوب

مشخصات فنی صفحه کابینت نوین چوب :

صفحه کابینت نوین چوب
نام محصول نوین چوب(Novin wood)
مغزی تایلند یا مالزی(MDFخام)
روکش HPL ایتالیا(مات و براق)
ردیوس ۴
نوع صفحه یک لب گرد و دو لب گرد
عرض ۶۰،۶۵،۷۵،۹۰،۱۲۰
ضخامت ۳،۵،۷ سانتیمتر
طول ۴۱۰،۳۶۰سانتیمتر
ساخت کشور ایران

صفحات کابینت نوین چوب از ام دی اف درجه یک تایلند (وانا چای و …) و یا ام دی اف درجه یک مالزی تولید می گردد. با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود.صفحات کابینت نوین چوب در سه فینیش مات، سوپرمات و براق تولید شده و مناسب برای صفحات روی کابینت و میز کار و قابل استفاده در آشپزخانه ها، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و … میباشد.
صفحات کابینت دو لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از دو سو آزاد باشند، این صفحات در طول ۴۱۰ سانتیمتر و۳۶۰سانتیمتر و عرضهای متنوع از۶۰ سانت الی ۹۰ سانت در ضخامت ۳۲ , ۶۴,۴۸میل قابل سفارش و تولید می باشد.
روکش کلیه صفحات کابینت تولیدی نوین چوب متعلق به شرکت گنتاش ترکیه می باشد. ضخامت روکش ها 0/6 میل می باشد.صفحات کابینت یک لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از یک سو به دیوار ختم میشوند قابل استفاده می باشد.
صفحات کابینت به روش پست فرمینگ تولید میشود که مغز صفحات از MDF معروفترین برندها، با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود. فرمیکا، نوعی روکش مصنوعی است که با بهره گیری از مواد مختلف، ویژگی های آن را بهبود داده اند از آن جمله: مقاومت به مواد لک کننده، مقاوم به نفوذ آب، مقاوم به حرارت تا ۱۸۰ درجه، ضد خش بدلیل استفاده از لایه نازکی اکسید آلومینیوم در سطح رویی فرمیکا. نوین چوب مفتخر است به اینکه محصول صفحه کابینت را در رنگهای مختلف مات و براق با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارایه نماید.

ویژگی های صفحه کابینت نوین چوب :

• مقاوم در برابر لکه
• مقاوم در برابر بخار
• مقاوم در برابر خراش بالا
• مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش
• مقاومت بالا در برابر پوسته شدن
• ساختار سطحی بی عیب
• چسبندگی بالا و استحکام کششی
• دوستدار محیط زیست

محصولات مشابه