صفحه کابینت جی وود

صفحه کابینت جی وود

مشخصات فنی صفحه کابینت جی وود :

نام صفحه کابینت: جی وود/ Jey wood
ضخامت صفحه کابینت:۳۲ ,۶۴,۴۸میلیمتر
عرض صفحه کابینت:۶۰ سانتیمتر الی ۹۰ سانتیمتر
طول صفحه کابینت: ۴۱۰ سانتیمتر و۳۶۰ سانتیمتر

جی وود تولید کننده تخصصی صفحه کابینت ضد آب می باشد.
کامپوزیت پلی وود که در اصطلاح تجاری به صفحه کابینت ضد آب و یا صفحه کابینت پی وی سی معروف شده است به وسیله دستگاهی به نام اکسترودر تولید می‌شود که حاصل اختلاط پودر چوب و پی وی سی در دمای بسیار بالا به همراه افزودنی های مخصوص می‌باشد.
کیفیت و نوع پی وی سی و همچنین مواد افزودنی مورد استفاده در این محصول تاثیر بسزائی در نتیجه نهایی دارد.
بنابر استاندارد صفحه کابینت جی وود از مرغوبترین پی وی سی در تولید کامپوزیت پلی وود استفاده می شود و همچنین مواد افزودنی مطابق با جدیدترین فرمول روز دنیا به این ترکیب اضافه می گردد.
متاسفانه به دلیل شباهت ظاهری کامپوزیت پلی وود با صفحه کابینت ام دی اف مشاهده شده است که در روکش کردن صفحات کابینت ضد آب متفرقه از همان روش و همان چسب متداول در تولید صفحه کابینت ام دی اف استفاده می شود که باعث مشکلات بعدی مانند جدا شدن اچ پی ال از صفحه و یا ترک خوردگی آن می‌شود.
در تولید صفحه کابینت ضد آب جی وود از روش روکش کردن تخصصی کامپوزیت پلی وود استفاده می گردد که برخی از ویژگی های آن عبارت است از پاکسازی کامل قسمت چرب پلی وود به وسیله دستگاه های پیشرفته تنونر، استفاده از چسب انحصاری جی وود که به صورت تخصصی برای چسباندن کرافت اچ پی ال به کامپوزیت پلی وود توسط متخصصین این مجموعه فرموله شده است و استفاده از رولینگ پرس های مخصوص پلی وود.

محصولات مشابه