۳ ساعت عملیات مهار آتش در کارگاه چوب بری

kargahchoob60.60

۳ ساعت عملیات مهار آتش در کارگاه چوب بری

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع حریق گسترده در کارگاه چوب بری خبر داد و گفت: در جریان مهار شعله ها، دو آتش نشان دچار دود گرفتگی شدند .

۳ ساعت عملیات مهار آتش در کارگاه چوب بری/۲ آتش نشان مصدوم شدند

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات عملیات امداد و نجات در این حریق، اظهارداشت: عصر سه شنبه با اعلام خبر وقوع یک مورد آتش سوزی در کارگاه چوب بری واقع در جاده دماوند بلافاصله ۳ ایستگاه آتش نشانی با دو دستگاه تانکر ۱۲ هزار لیتری آب و نیز خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در جاده دماوند، جنب بیمارستان لواسانی اعزام شدند.

وی افزود: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، سه باب کارگاه چوب بری در مجاورت همدیگر و جمعاً به مساحت ۵۰۰ متر مربع کاملاً شعله ور بود و سقف یکی از این کارگاه ها بر روی اجناس ریزش کرده بود.

ملکی گفت: آتش نشانان از چند جهت آتش را محاصره و در یک عملیات سه ساعته شعله های آتش را مهار و خاموش کردند.

وی ادامه داد: این کارگاه ها به صورت کاملاً نا ایمن و با دیوار و سقف های شیروانی و فلزی و به صورت غیر اصولی ساخته شده بود و داخل آنها چوب و نئوپان و تخته های زیادی انباشته شده بود.

ملکی با اعلام اینکه در این حادثه دو نفر از آتش نشانان در حین عملیات دچار آسیب دیدگی شدند که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند، گفت: علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.