اکسسوری

اکسسوری، تجهیزات آشپزخانه,اکسسوری چیست, اکسسوری سرویس بهداشتی, اکسسوری آشپزخانه, اکسسوری داخل کابینت, اکسسوری کابینت, اکسسوری کمد, اکسسوری منزل, اکسسوری دستشویی

اکسسوری

اکسسوری ها
اکسسوري هــای آشپزخانه، اتاق خواب، حمام، سرویس های بهداشتی و کمدها معمولا” در دو گروه قرار می گیرند یا اکسسوری های ضروری هستند یا جنبه تجملاتی دارند.
اکسسوری های ضروری را طراح هنگام طراحی، در پلان مربوطه لحاظ می کند و اکسسوری های تجملی معمولا” بنابر سلیقه و انتخا ب مشتری به طرح افزوده می شود. البته ناگفته نماند که اکسسوری هایی که در گروه رفـاهي تجملاتي قرار می گیرند علاوه بر تعريف خـــاص خــود، کارايي هاي مهم دیگری نيز دارند که موجبات راحتي و آسايش مصرف کننده و یک طراحي خوب را هم فراهم مي آورد.
بطور کلی اکسسوری ها علاوه بر جنبه کاربردیشان از تنوع بسیارخوبی هم برخوردارند که سعی می شود در اینجا به برخی از آنها اشاره کرد.
اکسسوری های ضروری
اکسسوری های ضروری شامل: سوپرمارکت، آبچکان ( که در مدل ها و جنسهای مختلف در بازار یافت می شود و رومیزی یا آویز می تواند باشد)، یونیت سیب زمینی و پیاز، جا بطری بغل ریل ، جای مواد شوینده که در کف کابینت و یا بغل ریل جاسازی می شود، جای سطل آشغال، جاقاشقی داخل کشو، رول داخل کشو برای جلوگیری از تکان خوردن اجسام داخل کشو، جا ادویه ای، کنج گردون کابینت، سبد لباس و … می باشد.
اکسسوری های تجملی
گروه دیگراکسسوری ها که سلیقه ای و بنابر نیاز و انتخاب مشتری خریداری و نصب می گردد می تواند شامل : آویز گیلاس سقفی، آویز گیلاس میله ای، جا کاردی، جای تخته گوشت، جا دستمال فویل رومیزی، بار سقفی اپن، سبد بار فلزی، سبد بار شیشه ای، سبد بار چوبی، آویزهای داخل و بیرون کابینت، اکسسوری های داخل حمام، سرویس بهداشتی و اتاق خواب ( مانند سرویس های چند تکه آرایشی )، جا چتری و اکسسوری های داخل کمد مانند: آویز پیراهن، جا شلواری، جا کراوات و کمربند، آویز سقفی لباس، جا کفشی و اکسسوری های دیگر باشد.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانشرکت فوکا(Neff)77657613-4
تهرانفروشگاه طاها77657613-4
تهرانتجهیزات آشپزخانه مدرن77657613-4
تهرانشیک77657613-4
تهرانشرکت آلوم بُر77657613-4