دیوارپوش ام دی اف

قیمت دیوارپوش  ام دی اف mdf، قيمت ديوارپوش ام دی اف  mdf، فروش دیوارپوش ام دی اف  mdf، اجرای دیوارپوش ام دی اف  mdf، انواع دیوارپوش ام دی اف  mdf، روش نصب دیوارپوش mdf,دیوارپوش ام دی اف,mdf wall plugs

مشخصات کلی دیوارپوش ام دی اف (MDF) :

دیوارپوش ام دی اف (MDF) برای انواع سطوح مثل دیوارهای پیش ساخته، دیوارهای قدیمی و کهنه، دیوار با پوشش سنگ، سرامیک و کاشی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای (MDF) می توان به کنترل گرد و خاک و عایق بودن صدا اشاره کرد. تنوع رنگ بندی در دیوارکوب های ام دی اف، سبب شده تا مورد پسند اکثر سلیقه ها باشد و از این پوشش دیواری، در محیط های مسکونی (راه پله ها و لابی)، اداری، تجاری و فروشگاهی، استفاده می شود.
دیوارپوش ام دی اف (MDF) نسبت به دیوارپوش پی وی سی از مقاومت بیشتری بر خوردار است. به ویژه در مقابل ضربه دارای مقاومت بالایی میباشد. روکش آن پی وی سی بوده و قابل شستشو است.این نوع دیوارپوش دارای طول 180 سانتیمتر عرض 20 سانیمتر و ضخامت 8 میلیمتر میباشد.
شرایط نصب دیوارپوش ام دی اف (MDF) به راحتی بر روی دیوارهای گچی نصب شده وبر روی سایر سطوح میتوان پس از زیر سازی دیوارپوش mdf را نصب کرد. استفاده از دیوارپوش های MDF در محیط های مرطوب نظیر دیوار استخرها ٬ حمام و … موجب ازبین رفتن و باد کردن سطح دیوارکوب می شود لذا در این موارد بهتر است از انواع PVC استفاده شود.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانپرکاش77625274-77625273
تهرانسوپر کابین88529440-41
تهرانآس پروفیل77657613-4

مزایا:

  1. قابلیت شکل پذیری و لبه های صاف
  2. محکمتر و سبک تر بودن از چوبهای رشته ای
  3. سطوح صاف و متراکم
  4. ظاهری زیبایی ، طبیعت ملایم و ظریف و حالات شبیه به چوب

مشخصات :

دیوارپوش ام دی اف (MDF) دارای طول 180 سانتیمتر عرض 20 سانیمتر و ضخامت 8 میلیمتر میباشد.

دیوارپوش ام دی اف (MDF)، با قطر 16 میلی متر، در طرح های راه راه، تایل و 3D با تنوع رنگ بسیار زیاد وجود دارد، و برای سطوح دیوارهای پیش ساخته، دیوارهای قدیمی و کهنه، دیوار با پوشش سنگ، سرامیک و کاشی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.دیوارپوش ام دی اف، به صورت مترمربعی مورد محاسبه قرار می گیرد. تنوع رنگ بندی در دیوارکوب های ام دی اف، سبب شده تا اکثر سلیقه ها را پاسخگو باشد و از این پوشش دیواری، در محیط های مسکونی (راه پله ها و لابی)، اداری، تجاری و فروشگاهی، استفاده می شود.