دستگیره کابینت

دستگیره درب، دستگیره درب چوبی، دستگیره درب کابینت، دستگیره درب اتاق، دستگیره درب ضد سرقت، دستگیره درب ورودی، دستگیره در کابینت، دستگیره در قیمت

 

دستگیره کابینت,cabinet handele

دستگیره های کابینت هاامروزه هنگام خرید کابینت فقط در مورد درها نیست که شما دست به تصمیم گیری می زنید بلکه دستگیره ها نیز مدل های مختلف و زیبایی دارند که شما را وادار به تصمیم گیری می کنند .

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانشرکت مدرن یراق77657613-4
تهرانشرکت ساروگلوبال77657613-4
تهرانتجهیزات آشپزخانه مدرن77657613-4
تهرانشیک77657613-4

بنابراین مدل دستگیره ها نیز امروزه بسیار مهم بوده و می تواند تصویری زیبا و هنرمندانه در دکوراسیون شما ایجاد نماید .
روزهای که تنوع محصولات در بازار کم بود و به سختی می شد مدل های متفاوتی را جستجو نمود گذشته است . در قدیم تنها تنوع دستگیره ها در گرد یا صاف بودن آنها خلاصه می شد . اما امروزه اگر به دنبال خرید دستگیره برای کابینت ها بروید با انواع و اقسام رنگ ها و مدل و پرداخت ها مواجه می شوید .
یکی از انواع پر طرفدار دستگیره ها ، دستگیره های الومینیومی با پرداخت کامل و نمای سبک و لطیف می باشد . اگر به دنبال دستگیره های زیبا و در عین حال جدید و متفاوت می باشید بهرتین انتخاب قرن ۲۱ همان دستگیره های گرانیتی است . از آنجایی که کابینت ها باید حرارت ایجاد شده به علت اشپزی را تحمل کنند دستگیره های گرانیتی با مقاومت بالا انتخاب مناسبی می باشد . همچنین تمیز کردن این دستگیره ها اسان است .
اگر می خواهید در اشپزخانه جلوه ای شاد ایجاد کنید دستگیر های با طرح های غیر معمول مثلا صدفی ، شاخه و برگ ، خرس های اسباب بازی ، قاشق و چنگال ، ماهی و ….. ررا انتخاب نمایید . در هر حال دستگیره ها را با نهایت دقت انتخاب کنید و به یاد داشته باشدی تاثیر زیادی در نمای اشپزخانه دارند . در مورد رنگ دستگیره ها نیز سخت گیر بوده و ان را هماهنگ با رنگ درها و رویه کابینت ها انتخاب کنید .

مزایا: