درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی, درب ضد سرقت ایرانی قیمت, درب ضد سرقت ایرانی ارزان, درب ضد سرقت ايراني, درب ضد سرقت ایران, درب ضد سرقت ایران ترک, تولید درب ضد سرقت ایرانی, قیمت درب های ضد سرقت ایرانی

مشخصات کلی درب ضد سرقت:

درب ضد سرقت ایرانی محصولی است جهت استفاده ورود و خروج از یک محیطی مانند منزل،محیط کار و …که امنیت خاطر را برای افراد آن محیط ایجاد نماید و ورود شخص یا اشخاص متفرقه مانند سارقان را در یک محیط امن حتی المقدور غیر ممکن می نماید. طوری که تخریب و باز کردن آن به ابزارهای خاص و زمان زیادی نیاز دارد به طوری که فرد سارق یا سارقین را از دستبرد به محیط ایمنی که ایجاد کرده اید باز می دارد. و همچنین مطلب قابل توجه در درب ضد سرقت ایمنی بالای قفل یا قفلهای تعبیه شده و ورق فولادی بکار رفته در این دربها است.

مزایا:

  1. درب ضد سرقت عایق صدا می باشد.
  2. درب ضد سرقت عایق حرارت و سرما می باشد.
  3. درب ضد سرقت مقاوم در برابر فشار و برش می باشد.
استانشرکتتلفنوب سایت
تهراندرب معتقد77657613-4درب معتقد
تهرانتیرانا33286468تیرانا
سلماسشرکت سهند درب سلماس77657613-4
خویشرکت آرارات درب77657613-4
تهرانشرکت اسکان درب77657613-4
ارومیهشرکت آلتین درب ماد77657613-4

مشخصات فنی:

درب ضد سرقت ایرانی معمولا داخل لنگه در، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارند که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می کند و در صورت غیرممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند. قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. رویه این درب ها هم معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند.