کفپوش پی وی سی کایا (KAYA)

کفپوش پی وی سی کایا

مشخصات فنی کفپوش پی وی سی کایا

نام پارکت: کایا /KAYA
ضخامت کفپوش: 2 میلیمتر
عرض هر تایل کفپوش: 151 میلیمتر
طول هر تایل کفپوش: 914 میلیمتر
تعداد تایل کفپوش در هر بسته: 30 تایل
سطح پوشش هر بسته کفپوش: 4.14 مترمربع
کشور تولید کننده : ایرانی

کالیته رنگ کفپوش PVC کایا

کفپوش پی وی سی کایا (KAYA) محصول درجه یک با تنوع رنگ بالا ساخته شده است . کفپوش های پی وی سی به منظور استفاده برای مکان هایی که نیاز به شستشو دارند و یا محل هایی که رطوبت دارند استفاده می شود. کفپوش کایا هم برای همین منظور و بصورت تایلی برای نصب راحت و آسان ساخته و روانه بازار گشته .کفپوش پی وی سی کایا در انواع رنگها و طرحها تولید می شود.کفپوش کایا ساخته شده از 100 در صد پی وی سی می باشد. این کفپوش کاملا ضدآب بوده و قابل شستشو می باشد . از مزایای کفپوش های پی وی سی می توان به نصب سریع, قابل شستشو بودن, عمر بالا اشاره کرد.
کفپوش کایا اصفهان از مواد اولیه نو غیر بازیافتنی ساخته شده که بسیار مقاوم ، با دوام و قابل استفاده در کلیه مکان های اداری ،تجاری و مسکونی نیز می باشد.این برند شامل 15 طرح و رنگ گوناگون است که می تواند پاسخگوی تمامی سلایق و استفاده برای فضاهای متفاوت باشد.
برش کفپوش کایا توسط دستگاه لیزر انجام شده است و بر روی هر سطح صافی قابل نصب است ، صد درصد دارای مقاومت بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت می باشد .کفپوش کایا دارای نصب آسان در هر مکانی از خانه یا هر نوع فضای مورد نظر شما می باشد. نوع روکش از نوع PVC آجدار درجه یک می باشد.به سادگی تمیز می شود. این کفپوش ضد خش و ضد آب می باشد.

ویژگیهای کفپوش کایا

• کفپوش کایا ضد آب می باشد.
• کفپوش کایا بی صدا و بی بو می باشد.
• کفپوش کایا قابل شست و شو با آب گرم و سرد می باشد.
• برش این کفپوش توسط دستگاه لیزر انجام شده است.
• این کفپوش دارای کیفیت بالایی است.

قیمت کفپوش پی وی سی کایا،قیمت کفپوش کایا

برای دریافت کاتولوگ کفپوش PVC کایا 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کفپوش پی وی سی کایا 2021