کفپوش لینولئوم (Linoleum)

کفپوش لینولئوم -Linoleum

مشخصات فنی کفپوش پی وی سی لینولئوم

نام پارکت: لینولئوم ر /Linoleum
ضخامت کفپوش: 2 میلیمتر
عرض هر تایل کفپوش: 300 میلیمتر
طول هر تایل کفپوش: 910 میلیمتر
تعداد تایل کفپوش در هر بسته: 24 تایل
سطح پوشش هر بسته کفپوش: 3.34 مترمربع
کشور تولید کننده : ایرانی

کفپوش لینولئوم (Linoleum) محصول کشور چین می باشد،ضخامت این نوع لمینت 9.8 mm می باشد.
کفپوش لینولئوم، همانند کفپوش چوب پنبه ای ،یک محصول صدرصد طبیعی است.
کفپوش لینولئوم بر آمده از روغن دانه کتان،رزینهای طبیعی ،سنگ آهک و براده چوب است.این مواد اولیه امکان تولید کفپوش لینولئوم در رنگهای متفاوت و با کیفیت بالا را فراهم می کند.استحکام وماندگاری بالای این محصول، این کفپوش را به عنوان یک گزینه مناسب برای محیطهای مسکونی با تردد بالا یامحیطهای تجاری اداری با تردد متوسط مطرح می کند.
رنگهای متنوع این کفپوش امکان استفاده از طرحهای خلاقانه و متفاوت برای کف محیط را برای شما امکان پذیر می سازد.طیف رنگ متنوع و طرحهای متفاوت امکان طراحی کلاسیک به صورت شطرنجی تا طرحهای نامنظم و مدرن امروزی را برای شما میسر می سازد. کفپوش لینولئوم ایده آل برای کلیه محیطهای مسکونی و محیطهای تجاری با تردد متوسط می باشد.
ابعاد هر تایل ابعاد (LIB) 300*300mm و( LIC) 910*300mm می باشد. بهترین لمینیت و کف پوش و مناسب برای هر محیط است.
نصب کفپوش لینولیوم فرآیندی پیچیده و پر درد سری ندارد، اما در هنگام نصب آن لازم است احتیاط ها و نکات خاصی در نظر گرفته شود. بطور مثال در هنگام نصب کفپوش لینولیوم تایلی، لازم است بند ها و درزهای بین تایلها، در حد امکان نازک باشند تا از خطر نفوذ آب به زیر تایلها ی کفپوش جلوگیری شود. یا برای بعضی فضاها لازم است پس از نصب کامل کفپوش لینولیوم، از یک لایه پوشش محافظ در برابر رطوبت، برای جلوگیری از آسیب های احتمالی استفاده گردد.