کفپوش لمینت زنیت Zenith

کفپوش لمینت زنیت Zenith ساخت کشور روسیه با ابعاد ٢٤٣/٦*٣٠* ١٢ميل می باشد.
این محصول ساخته شده از دانه چوب یا سازه های سنگی معتبراست تا به بهترین کفپوش چندلایه برای هر محیط تبدیل شود. دراین مقاله مروری بر هشت مجموعه کفپوش چندلایه می پردازیم:

لمینت زنیت Zenith
پارکت لمینت زنیت Zenith

لینا Lyna 1845 میلی متر طول دارد با لایه های قوی که مورد نیاز می باشد. این لمینت با سطح کیفی AC5 و 12 میلی متر عرضه میشود.
درووDerevoها فوق العاده ناهموار هستند و این کفپوش ها را به منظور استفاده تجاری درنظر میگیرند. سیستم کلیک و شیار این کفپوش ها بصورتی کارشده که بتوانند در مقابل تنش شدید مقاومت خوبی داشته باشند. این لمینت با سطح کیفی AC5 و 12 میلی متر عرضه میشود.
گورا Gora مشخصات خاص خود را دارد. این مدل بصورت تخته های باریکی ساخته شده که نتیجه آن یک طبقه بسیار زیبا را بوجود میاورد. این لمینت با سطح کیفی AC5 و 10 میلی متر عرضه میشود.
زوزدا Zvezda برای تجربه راه رفتن راحت روی چوب جامد با شیارVشکل ساخته شده که هرنگاهی رو بخود جذب می کند.این مدل لمینت با سطح کیفی AC4 و 8میلی متر عرضه می شود.
Solntse نگاه بالا به پایینی دارد که خود را برای بسیازی از کاربردها آماده کرده است. این لیمنت توسط یک پرتو الکترونی سخت و رنگ آمیزی شده با روکش های متعدد تا برای شرایط مختلف آمادگی داشته باشد. این لمینت با سطح کیفی AC4 و 8میلی متر عرضه می شود.
Lunny svet نسخه XXL لمینت زنیت است. بسیار سریع ،آسان و مقرون بصرفه برای نصب. کفپوش لمینت بسیار زیبایی برای محیط می باشد و جذابینت فوق العاده ای را ایجاد می کند. . این لمینت با سطح کیفی AC4 و 8میلی متر عرضه می شود.
مور MORE : این لمینت ها براحتی می توانند بازشده ،جابجا شده و درمکان دیگری نصب شوند. این لمینت با سطح کیفی AC4 و 8میلی متر عرضه می شود.
ازرو Ozero دارای 200 تک رنگ مختلف برای خلق کفپوش است. رنگ مورد علاقتونو با استفاده از علاقه شخصیتون بطور جداگانه و مجزا انتخاب کنید. این لمینت با سطح کیفی AC4 و 8میلی متر عرضه می شود.