کابینت آشپزخانه تمام چوب جزیره ای

کابینت جزیره ای تمام چوب

کابینت تمام چوب یکی از انواع مدل کابینت آشپزخانه می باشد که هم اکنون نیز طرفداران زیادی دارد. آشپزخانه های جزیره ای که درطراحی داخلی سبک مدرن کاملا جای خود را باز نموده است ، متریال های خاص خود را نیز دارد. کابینتهای چوبی نیز هم اکنون حالت مدرن به خود گرفته اند و در کنار مدلهای کلاسیک با طراحیهای جالبی رنگ و لعاب خاصی به آشپزخانه می دهند. کابینت تمام چوب جزیره ای نوع منحصر به فردی است که طرفداران زیادی دارند. آشپزخانه جزیره ای تمام چوب یکی از طراحی های مدرن برای آشپزخانه های امروزی می باشد. در این نوع طراحی یک ست ترکیبی به صورت کابینت در وسط آشپزخانه قرار می گیرد که می توان برای جاسازی سینک ظرفشویی، گاز، و حتی به عنوان میز نهارخوری از آن استفاده کرد.

بطور کامل بافت پانل های ام دی اف فلایدرکانتر وسط آشپزخانه ی جزیره ای می تواند تنها به عنوان میز غذاخوری مورد استفاده قرا گیرد و یا اینکه میز غذاخوری نباشد و محلی برا پخت و پز باشد و اجاق گاز نیز در کنار خود داشته باشد و یا اینکه همه ی این کاربری ها را در کنار هم داشته باشد. این مورد بستگی به متراژ فضای شما، سلیقه ی طراح و کارفرما دارد.
متریال معمول مورد استفاده برای کانتر آشپزخانه جزیره ای، کورین یا کوارتز و یا مصنوعات چوب است. کورین و کوارتز متریال هایی هستند که کاملا شبیه سنگ هستند و به آنها سنگ مصنوعی اطلاق می شود

کابینت جزیره ای تمام چوب
کابینت جزیره ای چوبی
کابینت جزیره ای کلاسیک تمام چوب
کابینت جزیره ای کلاسیک چوبی
کابینت کلاسیک چوبی