چند نکته درباره هایگلاس

قیمت کابینت های گلاس

چند نکته درباره هایگلاس

ورق کامپوزیت نانو (های گلاس) دارای پوشش Micro Structure می باشد. نتیجه به کار رفتن این سیستم در ورق ها، جذب بسیار کمتر گرد و غبار و شستوشوی آسان سطح و درخشندگی و براقیت فوق العاده این ورق ها می باشد.
های گلاس نوعی MDF می باشد تنها با این تفاوت که روکش آن اینبار به غیر از ملامینه با یک لایه پلکسی گلاس پوشانده می شود. پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه شیشه دارد، جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف است.این ماده نسبت به شیشه سبکتر و مقاوم تر است.
تخته های، های گلاس معمولاً دارای یک رو می باشند که توسط یک لایه سلفون محافظت شده و نمای طرف دیگر سفید ساده از ملامینه و یا کاغذ است. ابعاد مورد استفاده های گلاس برای طراحان کابینت ۲۸۰*۱۲۲ سانتی متر به ضخامت ۱۶میلی متر می باشد.

قیمت کابینت های گلاس

درخشندگی هایگلاس

درخشندگی، برجسته ترین خصوصیت های گلاس است، همین مشخصه باعث شده است دربازار محصولات چوبی یک سر و گردن در درجه بالاتری قرار بگیرد زیرا های گلاس با انعکاس نور و خاصیت شیشه ای که دارد چشمان هر بیننده ای را می نوازد و با ایجاد رنگ های براق و زنده محیط آشپزخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب، دفتر کار و هرگونه دکوراسیون داخلی را تبدیل به محیطی زنده می کند.
این نوع از ورق ها دارای طرح های بسیاری به صورت مدرن، کلاسیک و طبیعی می باشند. نظافت این ورق ها به دلیل سطح سیقلی که UV ایجاد کرده بسیار ساده است و تنها با یک دستمال نم دار تمامی لک ها از بین می رود.