پارکت لمینیت وی پارکت (WiParquet)

پارکت لمینیت وی پارکت - WiParquet flooring

مشخصات فنی پارکت لمینت وی پارکت

نام پارکت: وی پارکت/WiParquet
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 195 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1212 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 9 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.996 مترمربع
ضریب سایش : AC4،AC5 مکان‌هایی با تردد بالا (شرکت ها)
کشور تولید کننده : آلمان
سازگاری با محیط زیست :E1
کلاس : 31
نوع کلیک : مگا لاک

پارکت لمینیت وی پارکت (WiParquet)محصول کشور آلمان می باشد،ضخامت این نوع لمینت 10 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ، ac 5 می باشدکلیک مربوط به لمینت وی پارکت دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد.ضخامت پارکت لمینیت وی پارکت (WiParquet) باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد.لمینت وی پارکت فلور آنتی باکتریال می باشدونفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت داردودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.
متراژ هر باکس این نوع لمینت 2،16متر مربع می باشد.
ابعاد هر باکس 160 عرض* 1286 طول می باشد. بهترین لمینیت و کف پوش و مناسب برای هر محیط است. لمینت وی پارکت (WiParquet) موجود در شرکت ac4/8 میل می باشد. پارکت لمینیت وی پارکت (WiParquet) داراي 31 طرح ورنگ در ضخامت 8 ميل ميباشد و AC5 و AC4مي باشد.
شرکت Classen برند Wi Parquet را با هدف ارائه یک برند لوکس ویژه افراد سخت پسند، به کمک طراحان مطرح و کاملا متمایز از سایر تولیدات کارخانه خود ارائه کرده است. Wi parquet آلمان علاوه بر ویژگی های فنی فوق العاده، نظیر سیستم فوق پیشرفته کلیک موسوم به Mega Lock ، گارانتی و خدمات پس از فروش، دارای بیشترین تنوع در رنگ، ابعاد و ویژگی های ظاهری مانند Surface نسبت به سایر رقبای اروپایی خود می باشد.