پارکت لمینیت هانتر (Hunter)

پارکت لمینیت هانتر-Hunter

مشخصات فنی پارکت لمینت هانتر

نام پارکت: هانتر /Hunter
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 199 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1206 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 9 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.96 مترمربع
ضریب سایش : AC3
کشور تولید کننده : ایران
نوع کلیلک : UNICLICK
درز اتصال : ندارد

پارکت لمینیت هانتر(Hunter)محصول کشور ایران می باشد،ضخامت این نوع لمینت 8 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ، ac3 می باشدکلیک مربوط به لمینت هانتر دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد.ضخامت پارکت لمینیت هانتر(Hunter) باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت دارای 20 سال گارانتی معتبر برای مصارف خانگی است ونفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت داردودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.
متراژ هر باکس این نوع لمینت 2،38متر مربع می باشد.
ابعاد هر باکس 199عرض* 1206 طول می باشد. بهترین لمینیت و کف پوش و مناسب برای هر محیط است. لمینت هانتر(Hunter) موجود در شرکت ac3/8 میل می باشد. پارکت لمینیت هانتر(Hunter) داراي 10طرح ورنگ در ضخامت 8ميل ميباشد و همگي AC3مي باشد.

ویژگیهای پارکت لمینت هانتر

• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای این محصول بدلیل ساختار خاصی که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت در مقابل نور خورشید و اشعه UV
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت هانتر لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند.