پارکت لمینت یلدیز فلور (Yildiz Floor)

پارکت لمینت یلدیز فلور

مشخصات فنی پارکت لمینت یلدیز فلور:

نام پارکت: یلدیز فلور /Yildiz Floor
ضریب سایش :AC4
نوع کلیک:V-Groove
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 290 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1199 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 2.78 مترمربع

با توجه به اینکه پارکت لمینت یلدیز فلور از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هوگر،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

کالیته رنگ پارکت لمینت یلدیز فلور:

پارکت لمینیت یلدیز فلور محصول تولید شده در ایران می باشد،دارای مغزی HDF ترکیه ای چامسون یا کاستامنو(که بیشتر مواقع از چامسون استفاده میشود و روکش های شات دکور آلمان ودارای ضریب تراکم پذیری AC4 می باشد کلیک مربوط به لمینت یلدیز فلور دارای قفل یونی کلیک V-groove خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت یلدیز فلور باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت دارد ودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد. پارکت لمینت یلدیز فلور در سه گروه یلدیز پرو،یلدیز پلاس و یلدیز کلیک تولید و عرضه میگردد.

ویژگی های پارکت لمینت یلدیز :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت یلدیز بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت یلدیز پرو در مقابل نور خورشید و اشعه UV
• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب لمینت یلدیز کلیک بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• طول عمر : پارکت لمینت یلدیز پرو گارانتی مادام العمر دارد.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت یلدیز فلور لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند

برای دریافت کاتولوگ پارکت لمینت یلدیز فلور 2022 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود پارکت لمینت یلدیز 2021