پارکت لمینت گرون – Grun

پارکت لمینت گرون - Grun

پارکت لمینت گرون (Grun) محصول کشور چین و تحت لیسانس ایتالیا می باشد . پارکت گرون الواران دارای ضریب سایشی AC4 مناسب برای مکانهای پر تردد و دارای روکش های مات می باشد. پارکت لمینت گرون (Grun) با ابعاد 1215*195*8 mm، دارای طرحهای زیبا و پارکتی میباشد.این محصول دارای گواهینامه های بین المللی ISO-1400، ISO-9001،گواهی کالایبرتر از امریکا، استاندارد اروپا CE، استاندارد کشور بریتانیا و همچنین استانداردایران می باشد.
از ویژگی های منحصر به فرد پارکت لمینت گرون (Grun) ، استفاده از HDFبا چگالی بالای 880 که باعث دوام بیشتر محصول و جلوگیری از ترک خوردگی یا تاب برداشتن در درازمدت می باشد. کلیکهای استفاده شده در این محصول از نوع آرک دوبل کلیک(دومرحله ای) با محافظ پارافین، آخرین تکنولوژی صنعت آلمان می باشد، که اتصالی آسان و استقامتی بالارا به ارمغان می آورد. لایه محافظ پارافین باعث جلوگیری از نفوذ مایعات و نتیجتا دوام طولانی این محصول می گردد.
در این محصول از روکش با درجه تردد AC4که مناسب در مکانهای پر تردد است، استفاده گردیده که توانایی فرسایشی بسیار بالایی را در طولانی مدت فراهم میکند. علاوه بر ویژگی های فوق الذکر در این محصول از تکنولوژی نانو در پشت محصول استفاده شده، که باعث جلوگیری از جذب هرگونه حشره و یا کپک زدگی به ویژه در مکانهای مرطوب گردیده و استفاده از این محصول را در نقاط مرطوب کشور نیز مناسب می نماید.

[ubergrid id=13402]