پارکت لمینت کوییک فلورتکس (QUICK FLOOR TEX)

پارکت لمینت کوییک فلورتکس

مشخصات فنی پارکت لمینت کوییک فلورتکس

نام پارکت: کوییک فلور تکس/ QUICK FLOOR TEX(QFT)
ضریب سایش :AC4
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 200 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1208 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته:8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.84 مترمربع
دانسیته : بالای 880
کشور سازنده :ایران

با توجه به اینکه پارکت لمینت ویکتوریا فلور از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون فلورپن،ایشیک،ای جی تی،واریو،مون لاک، ایزوفام، فلورکس، آرتا، تکنو فلور و یا یشیل پروفیل می باشد.

پارکت لمینت کوییک فلور تکس (QUICK FLOOR TEX(QFT بر گرفته از تکنولوژی 100% ترکیه🇹🇷 و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد پارکت کوییک فلورتکس در رنگ ها،طرح های مختلف و مناسب برای فضاهای مسکونی میباشد.لمینت کوییک فلورتکس دارای مغزی HDF با مقاومت سایشی AC4 و ضخامت 8 میل کلیک های مقاوم ولنگه وکلیک پارافین خورده می باشد و در مجموع پارکت کوییک فلورتکس با توجه به قیمت و کیفیت مناسب، جزء پارکت لمینیت های خوب می باشد که به شما پیشنهاد می نماییم.

ویژگیهای پارکت لمینت کوییک فلورتکس

_ استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت

_ مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای این محصول بدلیل ساختار خاصی که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.

_ ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت در مقابل نور خورشید و اشعه UV

_ طول عمر : پارکت مونتکس 10تا 15 سال برای کاربری مسکونی عمر میکند.

_ لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت کوییک فلور تکس لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند.