پارکت لمینت کرونوفیکس (Korno Fix)

پارکت لمینت کرنو فیکس KornoFix

مشخصات فنی پارکت لمینت کرونوفیکس:

پارکت کرنوفیکس
نام محصول کرنو فیکس (Korno Fix)
مغزی چامسان(HDF)
مقاومت سایشی AC4
نوع کلیک Valiange
ضخامت 8 میلیمتر
تعداد تایل 8 عدد
ابعاد هر کارتن (1.795 متر مربع سطح پوشش)=(8 عدد تایل)*(1200 میلیمتر طول)*(187 میلیمتر عرض)
ساخت کشور ایران

با توجه به اینکه پارکت لمینت کرونوفیکس از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هوگر،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

کالیته رنگ پارکت کرونوفیکس:

پارکت لمینیت کرونوفیکس محصول کشور ایران می باشد،ضخامت این نوع لمینت8 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ، ac4می باشد کلیک مربوط به لمینت کرنو فیکس دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد و کلیک ایزو واکس می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت کرونوفیکس باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت داردودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.
تعداد تایل در هر بسته 8 عدد و متراژ هر باکس این نوع لمینت 30/2 مترمربع می باشد.
ابعاد هر باکس 7/187عرض 1205 میلیمتر طول می باشد. بهترین لمینیت و کف پوش و مناسب برای هر محیط است.

ویژگی های پارکت لمینت کرونوفیکس :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت کرنو فیکس بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت لمینت کرنو فیکس در مقابل نور خورشید و اشعه UV
• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب پارکت لمینت کرنو فیکس بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• طول عمر : پارکت لمینت کرنو فیکس 15تا 20 سال برای کاربری مسکونی عمر میکند.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت کرنو فیکس لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند