پارکت لمینت کارتیر (CARTIER)

پارکت لمینت کارتیر

مشخصات فنی پارکت لمینت کارتیر:

نام پارکت: کارتیر /CARTIER
ضریب سایش :AC4
استاندارد : E1
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 190 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1292 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.815 مترمربع
کشور سازنده: چین

با توجه به اینکه پارکت لمینت کارتیر از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هوگر،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت کارتیر (CARTIER) دارای 15 رنگ تحت لیسانس فرانسه در چین تولید می شود . پارکت کارتیر با مغز HDF و با دانسیته بالا تولید می شود و دارای ضریب تراکم پذیری ، ac4می باشد . پارکت لمینت کارتیر دارای مقاومت بالا در مقابل رطوبت(isowaxx) و بهترین نوع کلیک در بازار روز دنیا(vanlingclick)می باشد.پارکت کارتیر دارای اورلی می باشد به همین علت مقاومت بالایی در برابر خط وخش و لکه دارد . طرح رویه پارکت کارتیر برجسته بوده و مخصوص کاربرد در محل های پر تردد است. پارکت لمینت کارتیر V-Groove دار بوده و مخصوص کسانی هستند که می خواهند کفپوش منزلشان شباهت زیادی به پارکت چوب طبیعی داشته باشد.

ویژگی های پارکت لمینت کارتیر :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت کارتیر بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب پارکت لمینت کارتیر بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• طول عمر : پارکت لمینت کارتیر 15تا 20 سال برای کاربری مسکونی عمر میکند.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت کارتیر لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند