پارکت لمینت ورونا (Verona)

پارکت لمینت ورونا (VERONA)

مشخصات فنی پارکت لمینت ورونا:

نام پارکت: ورونا /Verona
ضریب سایش :AC3
استاندارد : E1
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 190 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1292 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.815 مترمربع
کشور سازنده: ایران

با توجه به اینکه پارکت لمینت ورونا از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هوگر،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت ورونا (VERONA) با جدیدترین تکنولوژی های کشور ترکیه در ایران تولید می شود . پارکت ورونا با مغز HDF وارداتی ترک و با دانسیته بالا تولید می شود و دارای ضریب تراکم پذیری ، ac3می باشد . در تولید پارکت لمینت ورونا از کاغذ دکور وارداتی استفاده شده به همین دلیل طرح و رنگ این محصول منحصر به فرد می باشد .پارکت ورونا دارای اورلی می باشد به همین علت مقاومت بالایی در برابر خط وخش و لکه دارد . از ویژگی های مهم آن آنتی باکتریال بودن است و با انتشار کم گاز فرمالدئید دوست دار محیط زیست می باشد .

مشخصات فنی پارکت لمینت ورونا کینگ:

نام پارکت: ورونا کینگ /Verona King
ضریب سایش :AC3
استاندارد : E1
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 300 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1292 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.815 مترمربع
کشور سازنده: ایران

ویژگی های پارکت لمینت ورونا :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت ورونا بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب پارکت لمینت ورونا بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• طول عمر : پارکت لمینت ورونا 15تا 20 سال برای کاربری مسکونی عمر میکند.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت کرنو فیکس لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند