پارکت لمینت لگو پلاس (Lego Plus)

پارکت لمینت لگو پلاس (Lego Plus)پارکت لمینت لگو پلاس (Lego Plus)

مشخصات فنی پارکت لمینت لگو پلاس:

نام پارکت: لگو پلاس /Lego Plus
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 192 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1203 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.85 مترمربع
مقاومت سایشی : Ac4
کشور سازنده: ایران

پارکت لمینیت لگو پلاس محصول کشور ایران می باشد،ضخامت این نوع لمینت 8 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ، ac4می باشد کلیک مربوط به لمینت لگو پلاس دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد و کلیک ایزو واکس می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود. این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت داردودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.پارکت لگو پلاس کد ۲۰۱۲ از لحاظ استاندارد های کیفی و دوام از جایگاه مناسبی برخوردار است. این محصول با گارانتی معتبر و شرکتی ۵ ساله در بازار به فروش می رسد. همین امر دلیل دیگریست که می توانید از کیفیت محصول اطمینان خاطر داشته باشید.
طرح و رنگ های متنوع از دیگر مشخصات بارز این محصول با کیفیت است. تایل های لگو پلاس را می توانید برای دکوراسیون و طراحی داخل منزل خود به کار بگیرید و مطمئن باشید که نتیجه ی مطلوب را مشاهده خواهید کرد. رنگ بندی و طرح های متنوع باعث شده تا پارکت لگو پلاس با سلیقه های مختلف گره بخورد و جزء پر طرفدارترین پارکت ها شود.پارکت ها می توانند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرند. البته توجه کنید که پارکت کف خانه نمی تواند به عنوان پارکت مکان های پر تردد مانند ادارات و سازمان ها مورد استفاده قرار گیرد. پارکت لگو پلاس نیز دارای روکش با سختی AC4 می باشد که برای منازل و اماکن کم تردد مناسب است.

ویژگی های پارکت لمینت لگو پلاس :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت لگو پلاس بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• طول عمر : پارکت لمینت کرنو فیکس 15تا 20 سال برای کاربری مسکونی عمر میکند.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت کرنو فیکس لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند