پارکت لمینت زد ایکس (ZX)

پارکت لمینت زد ایکس

مشخصات فنی پارکت لمینت زد ایکس (ZX)

نام پارکت: زد ایکس/ZX
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 190 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1205 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.832 مترمربع
ضریب سایش : AC4
سازگاری با محیط زیست :E1
کلاس : 32
کشور تولید کننده :ایران

پارکت زد ایکس از پارکت های جدید ایرانی است که با کیفیت خوب و رنگبندی متنوعی تولید شده است . نوع کلیک های پارکت ZX از نوع والنگه که کلیک خوب و مقاومی است تعبیه شده و این کلیک ها به پارافین آغشته شده تا مقاومت بیشتری در مقابل رطوبت از خود نشان دهد.

استاندارد سایش تعریف شده برای پارکت زد ایکس AC4 است و مناسب برای استفاده در اماکن مسکونی و اداری با تردد متوسط می باشد.

پارکت ZX در 14 رنگ متنوع تولید شده و ابعاد هر تایل این پارکت 1205x190x8 میلیمتر و هر بسته آن 1.832 مترمربع را پوشش می دهد.

از مزایای پارکت به عنوان یکی از انواع کفپوش می توان به این نکته اشاره نمود که می توان پارکت را در صورت نیاز از محلی جدا کرده و به محلی دیگر منتقل نمود زیرا برای نصب پارکت نیازی به چسب نیست و توسط کلیک به یک دیگر متصل می شوند از این رو کیفیت بالای کلیک نکته مهمی در تولید انواع پارکت لمینت است و باید در هنگام خرید پارکت لمینت به آن توجه نمود. پارکت لمینت ZX نیز به دلیل کیفیت بالای کلیکی که دارد می توان به راحتی چندین بار از محلی به محل دیگر منتقل نمود و به این ترتیب از بسیاری از هزینه های کفپوش جلوگیری نمود. پارکت لمینت ZX مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته و همچنین در برابر سیستم های گرمایشی کف حالت و کیفیت خود را از دست نمی دهد. همچنین این نوع از پارکت در برابر لکه مقاومت خوبی دارد و به راحتی کثیف نمی شود و در صورت کثیفی می توانید آن را به راحتی تمیز نمایید. پارکت لمینت ZX دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب است و طراحی متنوع آن در رنگ های متنوع باعث شده است تا پاسخگوی همه سلایق از جمله سخت پسندان باشد.