پارکت لمینت راش

پارکت لمینت راش

مشخصات فنی پارکت لمینت راش

نام پارکت: راش/Rash
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 192 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1198 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.832 مترمربع
ضریب سایش : AC4
سازگاری با محیط زیست :E1
کلاس : 32
کشور تولید کننده :ایران تحت لیسانس ترکیه

پارکت لمینت راش از پارکت های باکیفیت تولید ایران است که در کلاس 32 با استاندارد سایش AC4 و در 14 طرح و رنگ زیبا تولید و به بازار عرضه شده است.
پارکت RASH دارای لایه ضد خش بوده و علاوه بر مصارف مسکونی قابل استفاده در اماکن اداری و اماکن با تردد متوسط می باشد. در این پارکت از کلیک نوع ولنگه که یکی از بهترین انواع قفل و بست در پارکت است استفاده شده و در مغزی آن نیز HDF با دانسیته بالا بکاربرده شده است.

پارکت لمینت راش در14 رنگ مختلف تولید و به بازار عرضه می شود و شما می توانید بر اساس سلیقه و نوع دکوراسیون خود یکی از انواع پارکت راش را خریداری نمایید. پارکت لمیت به دلیل این که در آن از طرح چوب استفاده شده است و حس طبیعت را به انسان انتقال می دهد و حس گرمی و آرامش را به انسان انتقال می دهد بنابراین دوستداران بسیاری دارد. کیفیت مطلوب این نوع از پارکت لمینت باعث شده است تا بسیاری از افرادی که می خواهند از این نوع کفپوش برای منزل و یا محل کار خود استفاده نمایند پارکت لمینت راش را که دارای قیمت مناسبی نیز می باشد را خریداری نمایند. کلیک های با کیفیت این نوع از پارکت لمینت باعث شده است که بتوان آن را برای چندین بار از جایی به جای دیگر انتقال داد و از بسیاری از هزینه های اضافی کاست.