پارکت لمینت ایگر(Egger Laminate flooring)

ام دی اف ایگر اتریش،لمینت ایگر

مشخصات فنی پارکت لمینت ایگر

نام پارکت: ایگر/ Egger
ضخامت پارکت : 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 192 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1292 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 6 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 2.532 مترمربع

پارکت لمینت ایگر آلمان به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین پارکتها در سطح دنیا مطرح می باشد . پارکت ایگر جزو معدود پارکتهای اصل آلمان در بازار ایران به حساب می آید . برخورداری از کیفیت کم نظیر و دارا بودن استانداردهای روز دنیا ، قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر پارکتهای آلمانی ، تنوع رنگی بالا ، واردات گسترده و شناخته شده بودن در بازار ایران ، این محصول را به یکی از محصولات پرطرفدار در بین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در کشور تبدیل کرده است .

برخی از مزایای پارکت لمینت ایگر می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

شروع فعالیت شرکت ایگر آلمان به حدود نیم قرن قبل (سال 1961) باز می گردد که اولین کارخانه ساخت نئوپان را در سنت یوهان اتریش بنا نهاد.پس از آن، ایگر کنترل یک کارخانه تولید فیبر فشرده را در سال 1966 به دست گرفت و در سال 1970 موفق شد کارخانه ساخت نئوپان دیگری را در رادلبرگ تاسیس نماید.
سال 1984 یعنی 23 سال پس از شروع فعالیت، ایگر محدوده فعالیت خود را وسیع تر کرد و توانست کنترل کارخانه ساخت نئوپان جدیدی را این بار در بریتانیا به دست بگیرد. در ادامه این فرایند موفق رشد، ایگر در سال 1989 وارد بازار آلمان و در سال 1994 وارد بازار فرانسه شد.موفقیت ایگر تا امروز ادامه داشته است و در حال حاضر این شرکت دارای 17 کارخانه تولیدی و بیش از 7000 کارمند در سراسر دنیا است.

برای دریافت کاتولوگ لمینت ایگر آلمان از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ محصولات