پارکت لمینت آلفا (ALPHA)

پارکت لمینت آلفا

مشخصات فنی پارکت لمینت آلفا:

نام پارکت: آلفا /ALPHA
ضریب سایش :AC4
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 191 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1204 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 2.30 مترمربع

با توجه به اینکه پارکت لمینت آلفا از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هوگر،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینیت آلفا محصول تولید شده در ایران به وسیله جدید ترین دستگاه ها و با فناوری های جدید که طول عمر بالایی دارد پارکت آلفا،دارای مغزی HDF ترکیه ای است ودارای ضریب تراکم پذیری AC4 می باشد کلیک مربوط به لمینت آلفا دارای قفل ولنگه خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت آلفا باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت دارد ودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد.
لمینت آلفا به گونه ای تولید شده است که در برابر اشعه افتاب مقاومت بالایی دارند و تغییر رنگ نمی دهند در ضمن در برابر رطوبت و مایعات نیز مقاوم هستند و در دراز مدت شاهد باد کردن آن ها نخواهید بود.

ویژگی های پارکت لمینت آلفا :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت آلفا بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب پارکت لمینت آلفا بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح لمینت آلفا لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند