ورق ام دی اف سفید

ام دی اف سفید ملامینه

مشخصات کلی ورق ام دی اف سفید:

یکی از انواع ورق های ام دی اف بسیار پرفروش و کاربردی ، ورق ام دی اف سفید هستند که با برندهای مختلف به فروش می رسند. این ام دی اف ها دارای قیمت های مختلفی بوده، و کیفیت روکش و مغزی(ام دی اف خام) آن تاثیر زیادی بر افزایش یا کاهش قیمت محصول دارد. ورق های ام دی اف سفید موجود در بازار که تولیدات داخل و یا بصورت وراداتی بوده، در انواع مختلف براق،صابونی ومات به فروش میرسند. ورق ام دی اف سفید با کیفیت، یکی از پرطرفدارترین ورق‌ها است، مخصوصاً که این رنگ معمولا بصورت مکمل با سایر رنگ‌ها مثل طوسی ،قهوه‌ای ومشکی کاربرد دارد.مهمترین کاربرد انواع ام دی اف ملامینه سفید که کیفیتی معمولی‌تر دارن، برای ساخت یونیت یا چهارچوب کابینت هاست.
با توجه به اینکه از چه برندی برای ورق های ام دی اف استفاده می شود، ممکن است ابعاد این ورقه ها تا حدودی با هم فرق داشته باشد. برند های زیادی در زمینه تولید ورق های ام دی اف سفید فعالیت می کنند اما در اغلب این برندها اندازه های استانداری وجود دارد که با توجه به آن ها ورقه های ام دی اف برش داده می شوند.

جهت اطلاع از قیمت ام دی اف رنگی با ما تماس بگیرید.

ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف سفید صابونی درخشش نسبتاً خوبی دارد ونسبت به سایر ام دی اف ها مقداری براق‌ترهستند.ورق های ام دی اف سفید صابونی بدلیل براق بودن، به راحتی قابل تمیزکردن می باشد. این ورق ها، بصورت ۳ میل، ۱۶ میل و.. به فروش میرسند.میزان فروش آنها به ابعاد ورق ام دی اف، ضخامت و کیفیت آن، بستگی دارد. همچنین در موارد بسیاری مشاهده می شود، که یک ورق ام دی اف با ضخامت و طرح یکسان، توسط شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی داشته است.

ابعاد ورق ام دی اف سفید

ابعاد 366*183 سانتی متر یکی از اندازه های استانداردی است که ورقه های ام دی اف سفید بر اساس آن بریده می شوند. ابعاد 366*210 یکی از ابعاد استاندارد دیگری است که چند برند محدود اقدام به تولید این ابعاد از ورقه های MDF می نمایند. به دلیل بزرگی این ورق ها منجر به کاهش پرت و بهینه شدن هزینه نهایی می شود.