نوار پی وی سی

نوار پی وی سی :

نوار پی وی سی محصولی است که برای پوشاندن لبه های بریده شده و بدون روکش ام دی اف ، مصرف میشود و با توجه به استفاده روز افزون از تخته های ام دی اف نیاز به این محصول احساس میشود .امروزه با استفاده از نوار لبه های پی وی سی (PVC) مشکلات در مقابل حرارت، رطوبت، سر ما و غیره رفع گردیده .نوار لبه های مصرفی در صنایع چوب و دکوراسیون از دو جنس مختلف پی وی سی و ملامین است .

تولید نوار لبه pvc، قیمت نوار لبه pvc، نوار لبه چسبان pvc، نوار لبه pvc

نوار لبه انواع متفاوتی دارد و می تواند از جنس چوب، ملامین، اکریلیک، PET، PVC، ABS، PP، PMMA، و لیزری باشد. در میان این نوارها , نوار pvc بسیار پرکاربرد می باشد. نوار لبه پی وی سی درواقع یک روکش تزیینی است که به شکل نوار ساخته می‌شود. جنس آن از پی‌وی‌سی (PVC) است. بنابراین بخش‌های برش‌خورده نئوپان، ام‌دی‌اف و چوب را به خوبی پوشش می‌دهد. همین توجه به جزییات نتیجه نهایی کار را بدون نقص خواهدکرد.

ویژگی های نوار pvc:

• نوار پی وی سی نحوی استفاده بسیار آسانی دارد.
• تنوع نوارهای پی وی سی بسبار بالاست.
• قیمت نوار pvc مقرون به صرفه است.
• این نوارها قابلیت بازیافت دارند.
• این نوارها به دلیل مقاومت بالا و سهولت استفاده در صنایع چوب مورد استفاده قرار می گیرند.
• نوار لبه پی وی سی از دوام و مقاومت بالایی برخوردارند و در برابر سایش، گرما، ضربات و اشعه ی فرابنفش از مقاومت بالایی برخوردارند و رنگ و شکل آن ها دچار تغییر نمی شود.

انواع نوار pvc :

نوارپی وی سی تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ دارند، از این رو کاربرد گسترده ای دارند. معمولا سعی بر این است که رنگ و طرح این نوارها با چوب یا ام دی اف تناسب و هماهنگی داشته باشد. نوار لبه pvc در ضخامت های یک و دو میلی متری و عرض های ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۸، ۳۵، ۴۰، ۵۲، ۵۴ میلی متری به بازار عرضه می شوند. عرض و ضخامت کار به محل استفاده از نوار بستگی دارد.

قیمت نوار پی وی سی ام دی اف:

نوار pvc انواع متفاوتی دارد که از نظر کیفیت، جنس و چسب نوار لبه متفاوت از یکدیگر هستند. به همین علت قیمت های متفاوتی دارند. جهت کسب اطلاع از قیمت های به روز تماس حاصل فرمایید.

انواع برند نوار پی وی سی