روکش آلپی

روکش چوبی آلپی

روکش ها ی آلپی از مرغوب ترین درخت های ایتالیایی و کامرونی و تحت سخت گیرانه ترین استاندارد های کیفی تهیه می شوند. به این صورت که ابتدا پوست درخت کنده میشود و سپس با استفاده از ماشین آلات خاص تبدیل به ورق های نازک می شود .در مرحله بعد این ورق ها به سبک تکنولوژی انحصاری آلپی رنگ آمیزی می شوند ،سپس باتوجه به گونه درخت که روکش از آن حاصل شده، روکش های رنگ شده را به لحاظ طرح بندی و جهات فیبر چوب با هم ترکیب می کنند و روکش ها را برای پرس کردن روی هم قرار میدهند.

بعد از آن تک تک روکش ها را آغشته به چسب می کنند و مجددا برای پرس کردن روی هم می چینند. بلوک ورق های آغشته به چسب با توجه به طرح مورد نظر زیر یک پرس صاف یا با غالبی خاص خواهد رفت که پس از این پرس بلوکی با ارتفاع چندین متر و عرض حدودا 70 سانت خواهیم داشت که این کنده همان کنده معروف آلپی است. حالا این کنده آماده ی برش خوردن است تا از آن روکش هایی با ضخامت 0.4 میلیمتر یا بیشتر تولید شود در آخرین مرحله تمامی روکش های تولید شده تحت بازرسی دقیق کیفیت قرار می گیرند.

روکش ها فرآوري شده و صددرصد از چوب طبيعي مي باشد. روکش ها ی آلپی با استفاده از فن آوري کاملاً پيشرفته و تکنولوژي پيچيده در شرکت آلپي ايتاليا توليد و به ايران وارد مي شود.تنوع طرح و رنگ بالاي اين نوع روکش چوب مي تواند محدوديت را از ديد و ذهن طراحاندکوراسيون داخلي و ايده پردازان صنعت تزئينات برداشته و محيطي جذاب و گيرا متناسب با هر سليقه را براي تمامي مشتريان ايجاد نمايد.همچنین ام دی اف با این روکش های فن آوری شده همراه باپوشش UV ضدخش و پلی اوریتان مات و براق به روش صنعتی ، تولید و عرضه می شود.کاربردهاي اين محصول در سالن هاي پذيرايي و اجتماعات ، هتل ها ، منازل و همچنين در ساخت درب هاي چوبي ، صنعت مبلمان و لوازم زينتي ، تزئيني چوبي ، معرق کاری ، برش لیزری ام دی اف مي باشد .