شرکت ام دی اف رهاسان

شرکت رهاسان
 • نام مدیر :

  سجاد ازگلی

 • ایمیل مدیر :

  info@rahasan.com
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  info@rahasan.com
 • تلفن :

  021-77657613-4
 • فکس:

  021-77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  تهران, مجتمع صنعتی خاوران سایت چوب و تخته خ خاوران پلاک 2836

 • آدرس سایت :

  www.rahasan.com
 • رزومه :

  شرکت رهاسان تولیدوتوزیع نئوپان و ام دی اف ملامینه رویه دار ملامینه طرح برجسته. شرکت رهاسان به عنوان یکی از بزگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان اوراق فشرده چوبی میباشد.
  شرکت تولیدی رهاسان با سابقه 20 ساله در تولید ورقهای نئوپان(شرکت 22 بهمن) ،از سال 1395 با توسعه شرکت تولید ورقهای( اچ دی اف)HDFو (ام دی اف) را دردستور کار قرار داده است.
  شرکت رهاسان تولید کننده ام دی اف خام با ضخامتهای 2.5،3،4،5،6،8،10،12 میل در ابعاد 183*244 و 220*280 می باشد.
  ورقهای با ضخامت کم HDF و MDF به طور گسترده ای در صنعت مبلمان مانند روکش درب تخت ، تخته های برجسته عمیق ، تخته های UV ، تخته های چند لایه ، تخته های حکاکی شده CNC و غیره استفاده می شود.

  به لطف فناوری آلمان در خط تولید ورقهای با ضخامت کم HDF و MDF امکان تولید طیف گسترده ای از تخته ها با اندازه های 2.5 تا 8 میلی متر ضخامت و 1830 تا 2440 میلی متر عرض و طول 2200 تا 4200 میلی متر را دارد.

  این شرکت همچنین می تواند تخته هایی با وزن 720 کیلوگرم بر متر مکعب تا 900 کیلوگرم بر متر مکعب تولید کند که با بسیاری از مشخصات فنی فوق برای استفاده در صنایع مبلمان و درب مطابقت دارد.

  ابعاد معمول تولیدات رهاسان جدول زیر ذکر شده است ،درصورت سفارش ابعاد خاص توسط مشتری امکان تولید ابعاد دیگر نیز فراهم است.
  این واحد تولیدی در کشور جزء معدود گزینه هایی می باشد که ورق های سه میل خود را تماما داخلی تولید نموده و در سطح وسیع به بازار عرضه می دارد.
  با توجه به موقعیت مکانی کارخانجات این شرکت در شمال کشور (استان مازندران)، موجب گردیده تا قیمت نهایی این محصول بر حسب نرخ باربری تا بازار پایتخت مناسب گردد.
  سه میل خام رهاسان در اکثر موارد کاری، پس از تهیه اقدام به روکش می شوند و یا توسط کارگاه های متخصص در این زمینه، عملیات اضافه کردن روکش های سفید و یا روکش رنگی صورت می
  پذیرد. این شرکت مقام نخست واردات و پخش رویه درب ملامینه در ایران میباشد و نمایندگی رسمی شرکت کدا در این زمینه می باشد.

  مزایای ۳ میل خام رهاسان
  • قیمت تمام شده آن در کشور، به نسبت به بقیه برندهای داخلی و خارجی مناسب تر می باشد.
  • استفاده از محصولات رهاسان در ساخت یونیت در جهت سبک شدن وزن سازه بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  • استفاده های تزیینی نیز می توان با اضافه کردن روکش رنگی به این محصول، برای مصارفی همچون ساخت اسباب بازی، ساعت، جعبه های تزیینی و … کاربرد داشته باشد.
  لازم به ذکر است که استفاده از ورق سه میل برای مصارف مختلف صورت می گیرد. در زمینه طراحی و اجرای کابینت به عنوان یک متریال مهم در جهت سبک تر شدن سازه اجرایی مورد استفاده قرار می گیرد.
  ابعاد واندازه های ورق های این شرکت به شرح ذیل می باشد.
  • سه میل خام در ابعاد 244×183 سانتیمتر
  • سه میل خام در ابعاد 244×210 سانتیمتر
  فروش محصولات سه میل خام رهاسان با توجه به تقاضای بالا در بازار کشور، به صورت پالت و ماشین نیز صورت می گیرد.
  ۳mdf میل خام که در کارخانه رهاسان به تولید می‌رسد. درهمان کارخانه نیز روکش می‌‌‌شود در نتیجه ام دی اف سه میل سفید پرینتی رهاسان یکی از تولیدات این مجموعه می‌باشد. شرکت رهاسان تولید کننده ام دی اف سه میل است که محصولات دیگر از جمله :نئوپان – صفحات پی وی سی که همان ام دی اف با روکش ملامینه است نیز به تولید می‌رساند.
  این شرکت همچنین یکی از تولیدکنندگان بزرگ ورق های فشرده ویکی از وارد کنندگان این اوراق نیز شناخته می‌شود. در استان تهران واقع شده است و نماینده رسمی شرکت کدا نیز می‌باشد.
  ضخامت این ورق به طور معمول ۲.۷ میلیمتر است که با اضافه کردن رویه به آن به ضخامت معروف ۳ میل می‌رسد. معمولا برای بهتر شدن کیفیت ام دی اف ۳ میل باید سه لایه روی آن رنگ خورده شود و یک لایه UV روی آن قرار بگیردکه مقاومت بالا برود.
  بعد از انجام تمام این مراحل ام دی اف در مقابل تغییر رنگ از خود مقاومت نشان می‌دهد. ابعاد پر طرفدار ام دی اف ۳ میل ۲۴۴×۱۸۳ می‌باشد اما ابعاد دیگری همچون ۲۴۴×۲۱۰ نیز دارد.
  سه میل با توجه به ضخامتی که دارد می‌توان به راحتی آن را شکل داد و از دستگاه CNC برای برش آن استفاده کرد. به دلیل خاصیت شکل پذیری راحت و برش خوری جزو محبوب ترین ام دی اف هاست.