شرکت دیاوود

 • نام مدیر :

 • ایمیل مدیر :

  info@diawood.com
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  info@diawood.com
 • تلفن :

  77657613-4
 • فکس:

  77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  تهران، شهرآرا،ستارخان،باقرخان غربی

 • آدرس سایت :

  www.diawood.ir
 • رزومه :

  دیاوود :زندگی ماشینی و پرمشغله امروزی این نیاز را در معماران و طراحان به وجود آورد که طبیعت را برای آرامش دادن به نماهای مدرن و کلاسیک به خدمت بگیرند.چوب و صنایع چوبی از زیباترین و آرام بخش ترین عناصر طبیعت می باشد.
  باتوجه به روند رو به افزایش استفاده ازچوب ترمووود در بازار ایران وشناخت کم مشتریان از چوب ترمووود بعضی از اشخاص و شرکت ها در راستای اهداف مالی خود را به عنوان وارد کننده و نماینده شرکت های ترموود فنلاند معرفی نموده و با فروش چوب های روسی و ترکیه و جدیدا ایرانی با نام ترموود فنلاند بازار نا مناسبی را به وجود آورده اند.
  شرکت دیاوود از سال 1390 واردات ترمووود از فنلاند را شروع نموده و برای اطمینال خاطر وحفظ حقوق مشتریان گرامی دفتر و انبار مرکزی خود را در یک مکان راه اندازی نموده است.
  .

  رنگ ترموود:
  رنگ ترموود چوب درخت کاج پس از عملیات ترمو شدن استاندارد در برابر تمام شرایط جوی از قبیل باران و برف کاملا مقاوم بوده وتنها اشعه UV خورشید می تواند برروی چوب تاثیرات نامطلوبی داشته باشد.رنگ استاندارد و مخصوص ترمووود که ضد اشعه یو وی(UNTI UV) می باشد می تواند این تاثیرات را کاملا بر طرف کرده و همچنین این امکان را برای مشتریان و طراح گرامی فراهم می کند که با سلیقه و دیزاین خود از میان انواع طیف های رنگی موجود رنگ مد نظر خود را انتخاب نمایند.
  شرکت رنگ تیکوریلا با 150 سال سابقه در صنایع رنگ سازی در کشور فنلاند یکی از معتبرترین کارخانه های رنگ دنیا می باشد که انواع گوناگونی از رنگ در طیف های رنگی گسترده تولید می کند.
  رنگ مخصوص ترموود یکی از مهمترین ومعتبرترین تولیدات شرکت تیکوریلا که مورد تایید انجمن جهانی ترموود هست می باشد که در دو نوع رنگ ترموود پایه آب ورنگ ترموود پایه روغن به بازار عرضه می نماید.
  شرکت دیاوود نماینده رسمی شرکت تیکوریلا در ایران می باشد و تمام محصولات را با گارانتی به مشتریان گرامی عرضه می کند.
  رنگ ترمووود در دو نوع پایه آب و پایه روغن برای انواع کاربردهای چوب ترمو موجودمی باشد.
  رنگ ترمووود پایه آب:
  باتوجه به پایه آب بودن این رنگ پس از عملیات رنگ آمیزی در حدود 2 الی 3 میلیمتر رنگ در داخل چوب نفوذ می کند که این خود باعث می شود هیچ لایه خارجی روی چوب ایجاد نشود ودر مقابل آفتاب پوسته پوسته نشود.استفاده از رنگ ترمووود غیر استاندارد سبب خرابی و پوسته پوسته شدن چوب می شود.
  رنگ ترمووود پایه روغن:
  این نوع رنگ ترمووود حلال آن تربانتین می باشد که در شرکت رنگ تیکوریلا از تصفیه صمغ درخت کاج بدست می آید.که کاملا غیر سمی و هیچ گونه آلایندگی زیست محیطی ندارد و تقریبا همان بوی درخت کاج را دارد.و مانند رنگ پایه آب کاملا جذب چوب می شود وهیچ لایه ای بر روی چوب ایجاد نمی کند و بهترین رنگ برای کف پوش های چوبی و نماهایی که در معرض آفتاب و گرد و غبار هستند می باشند.