شرکت درب دٌرسام

 • نام مدیر :

 • ایمیل مدیر :

  info@doorsam.com
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  info@doorsam.com
 • تلفن :

  77657613-4
 • فکس:

  77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  تهران، خیابان سهروردی شمالی ، پایین تر از میدان پالیزی

 • آدرس سایت :

  www.doorsam.com
 • رزومه :

  شرکت تولید درب درسام درزمینه تولید انواع درب ضدسرقت ، ضدحریق، درب داخلی ساختمانی HDF و MDF فعالیت دارد. شرکت تولید درب درسام با استفاده از کادری مجرب سعی در ارائه بهترین خدمات برای مشتریان می باشد. شرکت درسام انواع تقسیم بندی برای دربهای خود درنظرگرقته برای مثال دربهای ضدسرقت براساس نوع روکش و یراق آلات. دربهای ضدحریق که ازورقهای فلزی گالوانیزه یا ورقهای هیدروکربن و مقاومت حرارتی 800درجه سانتیگراد دربرابرآتش مستقیم با تاییدیه سازمان آتش نشانی از ویژگی های دربهای تولیدی شرکت درسام می باشد. اکسسوری دربهای ضدحریق درسام دستگیره های آنتی پنیک و جک هیدرولیک می باشد.
  شرکت درسام دربهای ضدسرقت سفارشی هم تولید میکند که مدت زمان برای تحویل سفارش 15روزکاری می باشد. شرکت درسام کادرنصابی مخصوص به خود را دارد که نصاب درب ضد حریق ، درب ضد سرقت و درب داخلی با هم متفاوت می باشد و نصب تمام این درب ها بصورت کاملا تخصصی انجام می شود. نصاب در ضد سرقت کارهای مرتبط با نصب از قبیل کندن چهارچوب فلزی در پروژه های بازسازی و تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت را انجام می دهند. در پروژه های بازسازی احتمال انجام شاخک گذاری فلزی و مصالح ریزی پشت چهارچوب در ضد سرقت وجود دارد که تمام این موارد توسط نصاب های حرفه ای انجام می شود. خرید اینترنتی و خرید آنلاین در ضد سرقت و در ضد حریق از دیگر مزایای شرکت درسام می باشد. در ضمن ارسال بار و بارگیری مستقیم برای تمام شهرهای ایران مقدور می باشد و ارسال بار یا توسط باربری و یا ارسال مستقیم بار انجام می شود.
  شرکت درسام در تولید دربهای ضد سرقت ارزان هم از قفل های کاله ترکیه استفاده می کند. ضخامت چهارچوب ۱۸ سانتی متر می باشد که با توجه به ۳ سانتی متر لبه برگشتی قابل استفاده برای نصب بر روی دیوارهای با قطر ۱۵ سانتی متر می باشد. دستگیره و درکوب و چشمی با کیفیت مطلوب و استفاده از درزگیر های با کیفیت بالا از دیگر مزایای استفاده از درب ضد سرقت ارزان درسام می باشد. البته باید در نظر داشته باشیم درب ضد سرقت ارزان یا تمام دربهای ضد سرقت ایرانی و وارداتی به دربهای ایمنی مشهور می باشند. درب ایمنی یعنی نوعی مانع سخت برای تاخیر و جلوگیری در دزدی می باشد. تمام دربهای ضد سرقت ارزان درسام دارای آستانه فلزی نیز می باشند و خریداران نیازی به خرید آستانه فلزی ندارند. در تولید دربهای ضد سرقت ارزان از رویه های ام دی اف ایرانی استفاده می شود و در حقیقت عامل اصلی کاهش قیمت تمام شده ی دربهای ضد سرقت استفاده از متریال رویه چوبی ایرانی در ساخت در ضد سرقت ارزان می باشد.

نمونه دربهای شرکت دٌرسام