شركت تيسان چوب ايرانيان

ام دی اف تیسان
 • نام مدیر :

 • ایمیل مدیر :

  info@tisanmdf.com / management@tisanmdf.com
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  sale@tisanmdf.com
 • تلفن :

  77657613

 • فکس:

  77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  کیلومتر 17 جاده خاوران ، بعد از شهرک صنعتی خاوران پلاک 464

 • آدرس سایت :

  www.tisanmdf.com
 • رزومه :

  در حال حاضر شرکت تیسان چوب ایرانیان مفتخر است که با تولید بیش از ۲۵۰ رنگ مختلف به جایگاه خاصی در عرضه صنعت چوب (ام دی اف، نئوپان ملامینه) تکیه زده و افق روشنی از پیشرفت و تکامل پیش رو دارد . امروزه صنعت چوب همانند دیگر صنایع روند روز افزون تحول را طی می کند که در این راستا نیز شرکت تیسان چوب ایرانیان به خود می بالد که در این عرصه کیفیت و نوآوری در چهارچوب ضوابط تولید در کشور قادر به تولید روزانه ۴۰۰۰ ورق ام دی اف ملامینه و نئوپان در سایز (۱۸۳x۳۶۶) و همچنین تولیدات متنوعی از قبیل نمونه های برقی برجسته براق و ارائه نسل جدید محصولات مطابق با استانداردهای جهانی و ارائه آن به بازار از پیشگامان این صنعت بوده و در تامین بخش زیادی از نیازهای جامعه ایفا نقش می نماید .

  از آنجا که رسیدن به اوج از اهداف اولیه و سرلوحه کار شرکت تیسان چوب ایرانیان می باشد لذا توسعه و به روز شدن و نیاز جامعه ، واحد مذکور را بر آن داشت تا سال ۱۳۹۶ علاوه بر تولیدات قبلی ، اقدام به راه اندازی خط تولید جدید (سینکرونایز و طرح بتن) در ابعاد (۱۸۳x۳۶۶) موفقیت های بیشتری را کسب و به لطف خداوند متعال و تلفیق علم و تخصص و توانمندی های خود گام مستحکمی بردارد . شرکت تیسان چوب ایرانیان از آغاز ورود به بازار ایران همواره یکی از پیشگامان کیفیت در این عرصه به شمار میرفته است.این شرکت بار دیگر مدالی را به گنجینه افتخارات خود افزوده است و موفق به دریافت نشان استاندارد در ایران شده است تا به این واسطه محصولات با کیفیتی را به دست مصرف کنندگان محترم برسانیم.

  ضمنا با توجه به نیاز کشور در تولید سنگ کورین و محدودیت های موجود در واردات آن ، علیرغم مشکلات بسیار ، متخصصین این شرکت در سال ۱۳۹۸ موفق به راه اندازی خط تولید سنگ کورین گردیده و شرکت مفتخر است با راه اندازی این خط و تولید مطلوب سنگ کورین در رنگ و طرح های متنوع با استاندارد های روز دنیا و برابری با کیفیت کالاهای خارجی گام دیگری در خدمت به کشور برداشته است . لازم به ذکر است در پی روند حرکت به جلو با هدف قطع وابستگی به واردات و عرضه کالاهای با کیفیت ، همزمان با تولیدات قبلی ، شرکت تیسان چوب ایرانیان در نیمه اول سال ۱۳۹۹ با آماده شدن تاسیسات اختصاصی خط تولید آغشته سازی کاغذ های دکوراتیو در محوطه به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع که با ارائه این محصول درخشش ستاره ای تابان در آسمان صنعت چوب ایران زمین رغم خواهد خورد . لذا با عنایت به مراتب فوق شرکت تیسان چوب ایرانیان به همکاران ارجمند و صنعتگران محترم این حرفه بشارت می دهد که محصولات متنوع و مرغوب ، در حال و آینده می تواند بهترین و مناسب ترین جایگزین برای کالاهای وارداتی بوده و دست اندرکاران صنعت چوب و سنگ های مصنوعی روز به روز شاهد درخشش بیشتر و نوآوری های پیش از پیش ما در تولید و عرضه آن به بازار باشند

کاتالوگ رنگ ام دی اف تیسان

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف تیسان 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ ام دی اف تیسان

رنگهای ام دی اف سینکرونایز تیسان

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف فوق برجسته تیسان 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ ام دی اف فوق برجسته تیسان

کاتالوگ سنگ کورین تیسان

برای دریافت کاتولوگ سنگ کورین تیسان 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ کورین تیسان