سام سنگان

 • نام مدیر :

 • ایمیل مدیر :

  info@samsangan.com
 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  info@samsangan.com
 • تلفن دفتر مرکزی:

  77657613-14

 • فکس:

  77657613
 • موبایل:

 • آدرس مرکزی:

  خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک کوچه خلیل زاده پلاک 26 واحد 17

 • آدرس فروشگاه:

  تهران , خیابان شیراز , خیابان سامان , پلاک 4 / خیابان بنی هاشم , نبش پاساژ گلشن راز

 • آدرس سایت :

  www.poonelinteriors.com
 • رزومه :

  شرکت سام سنگان طرح نو با هدف ارائه محصولات لوکس ساختمانی-بهداشتی و دکوراتیو به همراه استفاده از مصالح کیفی مدرن و همچنین استفاده از سنگ های مصنوعی در صنعت ساختمان در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد و در سالهای اخیر با اجرای پروژه های متعدد ، موفق به همکاری مؤثر با طیف وسیعی از سازندگان عرصه ساختمان ، انبوه سازان ، معماران و فروشگاههای بخش لوازم بهداشتی گردیده است.
  شرکت سام سنگان طرح نو با بهره گیری از نیروی کار متخصص و همزمان همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا ، بخش تولیدات جدید خود را به حداکثر بهره برداری در کلیه جنبه های طراحی ، ساخت ، تولید و فروش رسانیده که دربرگیرنده موارد ذیل می باشد :
  صفحات خام اکریلیک
  انواع روشویی های لوکس
  سینک ، وان و زیر دوشی
  سنگ نمای ساختمان
  محصولات دکوراتیو / کاشی و سرامیک (بردر ، پاسنگی و…)
  رویه های اکریلیک و کاسه های یکپارچه
  فرم های خاص دکوراسیون داخلی و قطعات تزئینی (کانتر ، مبلمان ، انواع میز ، محصولات ورزشی و… )
  رعایت اصول طراحی از طریق همکاری با تیم طراح حرفه ای با هدف بکارگیری اصول زیبایی شناسی و در عین حال مدنظر قرار دادن کلیه جنبه های کاربردی محصول و تقویت آن ها درطی مراحل طراحی ، از نقاط قوت پایدار این شرکت شمرده می شود. کیفیت استاندارد و طراحی مستمر محصولات جدید در انواع سبکهای مدرن ، کلاسیک و … همچنین برخورداری از قیمت رقابتی ، تنها بخشی از دلایلی است که آن را در تقویت دپارتمان صادرات نیز توانمند ساخته است.
  شرکت سام سنگان طرح نو فعالیت حرفه ای بازاریابی خود را از طریق نمایندگان متعدد و مستقر در کلیه استان های ایران توسعه داده و در پی گسترش حیطه بازار خود در مناطق برون مرزی و به ویژه خاورمیانه در چشم اندازی نزدیک می باشد و با افتخار اعلام می دارد به عنوان دارنده گواهینامه محصولات ساختمانی شرکت سامسونگ و گواهی نامه بین المللی CE جهت کنترل کیفیت محصولات ، خدمات و ضمانت های مربوطه را به مشتریان محترم ارائه می نماید.
  کارنامه تولید سنگهای مصنوعی به ویژه کورین با ویژگیهای شاخص و برتری نسبت به بسیاری از مصالح مورد استفاده در صنایع مربوطه با تلاش های بی وقفه شرکت سام سنگان طرح نو در ایران به طور چشمگیری اعتلا یافته و امید است با تحقیقات مستمر ، این موفقیت در خدمت رشد صنعت و پیشرفت ایران عزیز روزافزونتر گردد.
  در خصوص ترکیبات اصلی سنگ کورین میتوان گفت غالباً شامل رزین پلی استر اصلاح شده با رزین اکریلیک و آلومینیوم تری هیدروکساید ( ATH ) بعنوان فیلر بوده و همچنین این محصولات ضد پوسیدگی ، ضد اسید و باز و قابل تولید در انواع رنگ های دلخواه و شب رنگ می باشند. به لحاظ یکپارچگی سطوح صفحات ، کاملاً عایق قارچ زدگی ، باکتری و تجمع میکروب بوده و به جهت ساختار پلیمری صفحات کاملاً عایق عبور جریان الکتریکی اند. کلیه صفحات قابل تعمیر و ترمیم به لحاظ خط و خش و ترک خوردگی ، سوراخ شدگی و شکستگی هستند.
  کورین در زمینه های زیر قابل استفاده می باشد :
  آشپزخانه ( صفحات کابینت و سینک های ظرفشویی در انواع طرح ها و رنگ های مختلف )
  بهداشتی ( انواع روشویی تک و یکپارچه در طرح ها و رنگ های متنوع )
  دکوراسیون داخلی ( انواع پانل های دیواری )
  انواع پروفیل و سوپر پروفیل ( از جنس کامپوزیت در اندازه های مختلف به عنوان عایق الکتریکی ، حرارت و صوت و ضد رطوبت و پوسیدگی )
  بهره گیری از شیوه های مدیریت علمی توسط مدیران توانمند و متخصص شرکت سام سنگان طرح نو و ماحصل آن در بروز رسانی مستمر دانش و تکنیک و تکنولوژی ، نیازسنجی بازار و مشتری مداری در تولید محصولات کیفی ، کاربردی و سفارشی ، قطعاً نویدبخش آتیه ای بس پرثمر برای این شرکت و ارتباطات گسترده آن می باشد. ارائه خدمات و محصولاتی زیبا ، به روز و در عین حال با کیفیت به مشتریان گرانقدر موجب افتخار تام این مجموعه بوده و فعالیت و تلاش تمامی دست اندرکاران بر این هدف والا متمرکز است. باشد که بیش از پیش شاهد رضایت و خرسندی مشتریان گرامی باشیم.

[ubergrid id=5366]