دیوارپوش ترمووود

دیوارپوش ترمووود

مشخصات کلی دیوارپوش ترمووود:

دیوارپوش چوبی ترمووود با طرح ها و رنگ های متنوع، فضای گرم و صمیمی را در محیط زندگی و کار ما ایجاد میکند و با وجود چوب ترمو این طرح ها و سبک های زیبا را می توان در تمامی فضاها اجرا نمود.
ترمو چوب ها در مقابل انواع شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده و لذا استفاده از آنها در داخل ساختمان به عنوان دیوار پوش چوبی به مراقبت کمتری نیاز داشته و طول عمر بسیار طولانی خواهند داشت.دیوارپوش ترمووود روی ورق های ام دی اف ( نمای داخلی ) و ورق های پی وی سی ( نمای خارجی ) چسبانده میشود.

استانشرکتتلفنوب سایت
تهرانشرکت بازرگانی فهیمی77657613www.fahimiwoodbank.com
تهرانشرکت توفرم77657613-4
تهرانشرکت پارسیا وود77657613-4

مزایا:

یکی از نقاط قوت ترمو وود مقاومت بالای آن در برابر هر گونه پوسیدگی و عدم وجود مواد سمی در ساختار آن است.در پردازش این چوب ها از هیچ گونه ماده ی شیمیایی استفاده نمی شود.
درعوض چوب ها در کوره ای با دمای چهارصد درجه ی سانتی گراد برای چندین ساعت قرار می گیرند.به سبب بالا بودن دما در کوره و امکان احتراق چوب هوا به فضای داخلی چوب وارد می شود وبخار آب جایگزین آن می شود.
درصورتی که قسمت خارجی چوب زودتر از قسمت داخلی آن خشک شود امکان شکنندگی آن بیشتر خواهد شد.بخار آب به یکنواخت خشک شدن چوب و جلوگیری از شکنندگی آن کمک می کند به همین دلیل تولیدکنندگان نیز از همین روش مشابه استفاده می کنند.
هیچ گونه پوششی برای جلوگیری از تابش خورشید وجو ندارد و همین عامل سبب تغییر رنگ این چوب به زنگار می شود.این چوب به سبب ماهیت روغنی هیچ گونه آبی به خود جذب نمی کنند.

چوب ترمو تحت اشعه ی قوی ماورای بنفش به شدت رنگ می بازد .بنابراین نیاز است هرشش ماه یکبارپوششی به این دیوارپوش ها افزوده شود .علاوه بر رنگ و مقاومت هوایی ،کارایی این چوب ها نیز اهمیت خاصی دارد.

مشخصات فنی:

  1. ابعاد دیوارپوش ترموود 60*60 و 30*30 cm می باشد.
  2. ضخامت دیوارپوش ترموود 2 الی 4 cm می باشد.

ترمو چوب ها اکثرا از چوب اش ترمووود فنلاند ساخته شده و تمامی مراحل ساخت آن به صورت دستی و کارگاهی میباشد.
تمامی اتصالات دیوارپوش ترمووود مانند پیچ و چسب باید از بهترین مواد و کاملا ضد آب باشد .
دیوارپوش ترموود نیازمند به رنگ آنتی یووی برای مصارف بیرونی میباشد .تاریخچه استفاده از چوب در ساخت نمای داخلی و بیرونی خانه ها برابر با قدمت ساخت کلبه ها و خانه های اولیه است ، در آن زمان چوب جزء مصالح اصلی بنا بود و امروزه چوب صرفا برای زیباسازی و ایجاد حس طبیعت در خانه استفاده می شود. از ویژگی های دیوارپوش تمام چوب می توان به عایق صوت و گرما و مقاوم بودن در برابر ضربه اشاره کرد این پوشش برای نصب نیاز به زیرسازی اساسی ندارد.