تخت تاشو دیواری

تخت تاشو دیواری

تخت تاشو دیواری-folding wall bed در تمام دنیا مورد استفاده فراوان دارد. هر چند قیمت تخت تاشو دیواری در نگاه اول نسبت به قیمت تختخواب ساده کمی بالاتر به نظر میرسد ولی با توجه به کارایی تخت تاشو دیواری بسیاری از خانواده ها از استفاده تخت تاشو دیواری بسیار خرسند هستند. تخت تاشو دیواری-folding wall bed دارای ابعاد استاندارد با تشک میباشد و میتواند در هر جایی اعم از منزل و یا محل کار نصب گردد . تخت تاشو دیواری در اکثر کشورهای دنیا به عنوان تخت میهمان نیز موزد استفاده قرار میگیرد.
تخت تاشو دیواری میتواند با عمق های متقاوت تولید شود لذا درصورت نیاز میتوانید عمق تخت تاشو دیواری را نسبت به عمق تشک بیشتر در نظر بگیرید و در فضای خالی موجود یک قفسه و یا چند طبقه طراحی نمایید. همچنین تخت تاشو دیواری میتواند دارای بدنه و یا دیواره های همرنگ با دکوراسیون منزل شما ساخته شود .
تخت تاشو دیواری دارای یک خاصیت مهم است که همان کمجا بودن آن است . بدنه تخت تاشو دیواری میتواند از ام دی اف و یا نئوپان ساخته شود که در مقایسه این دو تخت تاشو ، ام دی اف کیفیت بهتری خواهد داشت مگر اینکه در ساخت تخت تاشو دیواری از اسکلت فلزی مستقل استفاده شود که در این صورت تفاوتی در جنس بدنه تخت تاشو دیواری وجود ندارد چرا که فشار روی اسکلت تخت تاشو دیواری میباشد و بدنه تخت تاشو دیواری فقط برای ایجا زیبایی و دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرد.
تخت تاشو دیواری-folding wall bed برای همه سنین میتواند مورد استفاده قرار بگیرد برای مثال تخت تاشو دو نفره و تخت تاشو یک نفره و تخت تاشو نوجوان. قیمت تخت تاشو میتواند بستگی جنس استفاده شده در ساخت آن داشته باشد ولی این مورد یعنی جنس تخت تاشو دیواری فقط تا حدی درقیمت تخت تاشو دیواری اثر گذار است و در اکثر موارد قیمت تخت تاشو دیواری تحت تاثیر نام شرکت عرضه کننده آن میباشد.

تخت تاشو دیواری