انواع کفپوش های چوبی

انواع کفپوش های چوبی

مدل پارکت های جدید و شیک و انواع کفپوش های چوبی

بر اساس نظریه طراحان داخلی پوشش و مدل پارکت کف اتاق پایه و اساس طراحی دکوراسیون داخلی منازل است. پارکت های چوبی از قدیمی ترین انواع کفپوش ها هستند که از زمان های گذشته تا به امروز توجه همه افراد و طراحان داخلی را به سوی خود جلب کرده اند. در ادامه این مطلب انواع مدل پارکت با طراحی های متنوع را مشاهده خواهید کرد.
از پارکت در سال ۱۶۹۳ برای اولین بار در کاخ ورسای فرانسه استفاده شد. پارکت های چوبی دارای کیفیت بالایی هستند و زینت بخش منازل شما می باشند. در این بخش نکاتی را برای موفقیت در خرید پارکت و انواع متنوع مدل پارکت را ملاحظه خواهید کرد.

انواع کفپوش های چوبی

انواع متنوع مدل پارکت و کفپوش های چوبی
تنوع در رنگ و طرح های پارکت های چوبی بسیار زیاد است و هم چنین پارکت ها توانایی مطابقت با هر محیطی را دارند. رنگ و نور و فضای اتاق بر روی یکدیگر تاثیر متقابلی دارند و به هم وابسته هستند و هم چنین رنگ سقف و دیوار ها و کفپوش بر روی احساس شما از محیط تاثیر گذار است. در هنگام خرید پارکت توجه به مقاومت و رنگ پارکت حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنید.
مدل پارکت طرح دار Parquet model (4)کفپوش چوبی طرح دار

مدل پارکت های جدید

مدل های پارکت پذیرایی
رنگ انتخابی کفپوش پذیرایی در اندازه آن تاثیر گذار است و هم چنین با انتخاب طرح پارکت زیبا ممکن است پذیرایی شما از آنچه که هست بزرگتر و یا کوچکتر به نظر برساند جالب است که بدانید رنگ پارکت در گرم و سرد نشان دادن فضا هم موثر است.
کفپوش چوبی روشن برای دکوراسیون با رنگ تیره
مدل کفپوش ساده با رنگ ورشن برای اتاق مدل پارکت با طرح زیبا
به طور کلی رنگ پارکت همیشه مورد توجه طراحان داخلی دکوراسیون ساختمان قرار می گیرد.
اگر فضای پذیرایی شما کوچک است بهترین ایده برای انتخاب رنگ پارکت رنگ های روشن ( Ash و یا Oak) هستند این رنگ ها فضای پذیرایی را بزرگتر نشان می دهند و هم چنین حس نشاط و زندگی را در شما زنده می سازند.
مدل ساده کفپوش چوبی مدل شیک کفپوش برای پذیرایی پارکت طرح دار شیک و مدرن مدل های پارکت با طرح های متنوع و جذاب