لمبه

چوب ، لمبه ، چوب لمبه

چوب ، لمبه ، چوب لمبه

مشخصات کلی لمبه:

لمبه بصورت استاندارد در سه عرض 7 و 10 و 15 سانتیمتر با ضخامت 13میلیمتر میباشد که انواع مختلف بصورت ساده و کلیکی ازنظر کاربرد و از نظر طرح ساده یا صاف و شیاردار دربازار وجود دارد که عمده محصولات کلیکی می باشد و از نظر ظاهری عرض های 7 و 10 ساده می باشد .لمبه با عرض 7 و 10 سانت را معمولا لمبه سونا می نامند و عرض 15 استفاده نمیشود ، عرض 15را بیشتر برای الاچیق و نمای بالکن ویلاها و… استفاده می شود ، زوار های مختلفی هم دارد از جمله ابزاری , فتیله ای , نبشی و ساده .
لمبه به دلیل اتصال قوی که دارد در بیشتر سازه ها قابلیت استفاده را دارد بخصوص از نوع ضخیم ان برای سونای خشک و نمای ساختمان استفاده میشود .لمبه ها را میتوان از نظر ظاهر و فرم اتصال به گونه های مختلف تقسیم نمود مانند لمبه شیاردار ، لمبه طر تمام چوب ، لمبه لب گرد و لمبه قدیمی و…در ساخت لمبه میتوان از چوب ، نئوپان روکش شده ، mdf ، سه لایی ، و .. استفاده کرد .

استانشرکت/فروشگاهتلفنوب سایت
تهراننوین33208340-1

مشخصات فنی:

انواع لمبه :

انواع لمبه از نظر ابعاد شامل مدلهای زیر میگردد :
1 – لمبه چوبی 20 mm ضخامت در عرض 10 و 15 cm مناسب برای سونا ، سقف کاذب ، پارتیشن بندی ، دیوارکوب وزیبا سازی دکوراسیون داخلی و خارجی
برای دکوراسیون خارجی لمبه فوق با مواد نانو و رنگ المانی 100 % ضد اب و مقاوم دربرابر uv میگردد ، مواد نانو با برند زایکوسیل تهیه میگردد که مورد تایید استاندارد اروپا و دانشگاه صنایع چوب و کاغذ ایران میباشد .
2 – لمبه 18 mm ضخامت در عرض 9 الی 15 cm
3 – لمبه 16 mm ضخامت در عرض 9 cm
4 – لمبه 15 mm ضخامت در عرض 9 cm
5 – لمبه 13 mm ضخامت در عرض 9 cm
روکوب به چوبی گفته میشود که بصورت نیم و نیم یا کرکره ای بر روی هم قرار میگیرند تا یک سطح صاف و زیبا را طراحی کنند . از روکوب برای سونا یا نمای ساختمان نمیتوان استفاده کرد .روکوب ها شامل انواع زیر میگردد :
روکوب 10 mm ضخامت در عرض 10 الی 15 سانت
روکوب 8 mm ضخامت در عرض 10 سانت