چسب چوب

چسب ، چسب گرانول ، چسب ممبران،چسب چوب بی رنگ، چسب چوب 3000، چسب چوب ضد آب، کار با چسب چوب
چسب چوب به انگلیسی, چسب چوب شمال, چسب چوب چیست, چسب چوب مشهد, چسب چوب بی رنگ, چسب چوب ضد آب, چسب چوب, چسب چوب و سیمان,

چسب ها یکی از پرکاربرد ترین ابزار ها در زندگی روزمره ما هستند. هر یک از انواع چسب ها بسته به نوع کاری که با آنها داریم مورد استفاده قرار می گیرند تا نتیجه دلخواهمان را بدهند.
همین ابتدا هم باید از کیفیت مناسب چسب های داخلی بگوییم که انصافا رقیب های کاملا جدی ای برای محصولات خارجی هستند و می توانند بهترین انتخاب باشند. این را هم بدانید که چسب های استاندارد تولید داخل به بسیاری از کشورهای جهان صادر می شوند و برای خودشان برند های معروفی هستند.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانبهفر تجارت البرز021-77657614www.alborzgroup.com
البرزبرنا چوب026-32256646
البرزدلفین77657613-4www.amidolphin.com
تهرانشرکت مپل مکس021-77657614

مزایا:

  1. رنگ چوب را تغییر ندهد
  2. بی رنگ باشد
  3. به سرعت خشک شود
  4. خاصیت ارتجاعی داشته باشد
  5. تا حدی در مقابل رطوبت وحرارت مقاوم باشد

مشخصات فنی:

چسب چوب به صورت نیم کیلویی، یک کیلویی، گالنی و حلبی در بازار موجود است که نیم کیلویی اش برای مصارف خانگی جواب می دهد. چسب چوب همانطور که از نامش پیداست بهترین نوع چسب برای چسباندن قطعات چوبی به یکدیگر است اما برای چسباندن کاغذهای ضخیم و تکه های مجسمه هم می تواند پیشنهاد خوبی باشد. چسب چوب خیلی دیر خودش را می گیرد و از این جهت به شما اجازه می دهد تا با خیال راحت نمونه ها را به هم بچسبانید.
حلالش آب است و به همین خاطر می توانید از انگشتانتان یا قلمو برای مالیدن چسب به محل مورد نظرتان استفاده کنید. در حال حاضر چسب چوب «شمال» و «هل» بهترین مارک های بازار هستند. یادتان باشد چسب چوب ها در ۲ نوع بی رنگ و سفید در بازار عرضه می شود. چسب چوب فاسد حالت ژله ای به خود می گیرد و رویش آب می افتد.