ورق PVC امباس

ورق PVC امباس

ورق فوم پی وی سی مقاوم به آب و رطوبت می باشد، امکان نفوذ حشرات چون موریانه به داخل آن و تخریب محصولات توسط این حشرات وجود ندارد، مواردی نظیر قارچ و کپک هم نمی توانند روی آن ایجاد شوند. بعلاوه این محصول به آسانی قابل شستشو و تمیز شدن است، و در اثرشستشو دچار پوسیدگی نخواهد شد.کاربرد این نوع ورق ها در ساخت کابینت دستشویی ،حمام، آشپزخانه، کابین های استخر و سونا ،و…..مورد استفاده قرار می گیرد.
ورق های فومیزه پی وی سی به دلیل ویژگی برجسته فیزیکی و مکانیکی گسترده، کاربردی وسیعی دارد ،که تنها چند مورد از آن شرح داده شد.
امروزه با رشد تکنولوژی، تولید کنندگان موفق به تولید ورق های طرح برجسته با طرح های مختلف شده اند، که کار را برای مصرف کنندگان راحتتر کرده است و می توانند در کارهای خود استفاده کنند و به زیبایی کار خود بیافزایند.
ابعاد ورق های طرح برجسته (امباس ) با ورق های پی وی سی یکسان بوده است.
روکش پی وی سی بر روی ورق های PVC فومیزه،MDF و انواع چوب قابل اجرا می باشد.

ورق PVC امباس

مزایای ورق های PVC فومیزه عبارتند از :

• سازگار با محیط می باشد.
• ضدآب، مقاوم در برابر اسیدها و الکل ها بوده و خود سوز نمی باشد.
• با بکار بردن این محصول هیچگونه نیاز به رنگ آمیزی و هزینه های مرتبط نمی باشد.
• هر پروژه را می توان با سرعت زیاد و حداقل زمان و هزینه بسیار کم اجرا نمود.
• روکش P.V.C را می توان بر روی انواع صفحات PVC ، صفحات پلاستیک،صفحات چوبی تک لایه و چند لایه ، صفحاتMDF ، الوارها،ورقها،درب وپنجره های پلاستیک،انواع پروفیل پی وی سی،انواع، سنگها، صفحات فلزی،صفحات و الوارهای آزبست و انواع پروفیل های آلومینیوم روکش نمود.
• با تکنولوژی جدید و با استفاده از روش ایجاد خلأ می توان آن را بر روی انواع صفحات فلزی و غیر فلزی، جهت روکش بکار برد که این روش کمک زیادی به کارخانجات سازنده، لوازم خانگی و لوازم دکوراتیو آشپزخانه می نماید.