پلی گلاس رها (REHAU ) آلمان

پلی گلاس رها آلمان، ام دی اف Rehau،پلی گلاس آلمانی

مشخصات فنی پلی گلاس رها-برلیان :

نام هایگلاس: رها-برلیان / Rehau-Brilliant
ضخامت هایگلاس: 18 میلیمتر
عرض هایگلاس :1300 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

مشخصات فنی پلی گلاس رها-کریستال :

نام هایگلاس: رها-کریستال/ Rehau-Crystal
ضخامت هایگلاس: 19 میلیمتر
عرض هایگلاس :1300 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

با توجه به اینکه ورق پلی گلاس رها آلمان از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون ، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا،لامی گلاس ترکیه،هایگلاس ایشیک ترکیه و یا پلی گلاس گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

ام دی اف رها ( REHAU ) کریستال ، ام دی اف رها ( REHAU ) برلیان و ام دی اف رها ( REHAU ) اسلیم ساخت کشور آلمان با ابعاد ۱۹*۱۳۰۰*۲۸۰۰ میلیمتر موجود می باشند.
• ابعاد ورق برلیان (0/2±)18*1300*2800 میلی متر می باشد و در دو طرف براق عرضه می گردد.
• ابعاد ورق کریستال (0/2±)19*1300*2800 میلی متر می باشد و و در دو نوع مات و براق ارائه می گردد.
• ابعاد ورق اسلیم (0/2±)4*1300*2800 میلی متر می باشد و و در دو نوع مات و براق ارائه می گردد.
• کلیه نوارهای همرنگ در ابعاد 13*23 میلی متر قابل عرضه می باشد.

مزایای استفاده از ورق ام دی اف راویزیو برلیان :

به ‌راحتی با ابزارآلات استاندارد نجاری قابل سوراخ‌کاری (دستگیره – اتصالات)؛ اره کاری و پردازش است. مقاومت و پایداری بسیار عالی در برابر نور دارد و هیچگونه تفاوتی در رنگ‌ها در نورهای مختلف ایجاد نمی‌شود. با توجه به پلیمر نامرئی نوع نوارهای لبه و در تکنیک‌های جدید پردازش شما یک قطعه بدون درز و با درخشش کامل خواهید داشت. با توجه به انعطاف‌پذیری بالا، این محصول شما را قادر به ساخت طرح‌های ایده‌آل و آزادی عمل شما را برای طرح‌های نوآورانه بالا می‌برد. دارای بالاترین کیفیت در تستها و آنالیز AMK و گواهی TUV

مزایای استفاده از ورق ام دی اف راویزیو کریستال :

با توجه به ساختار مقاوم و به هم‌فشرده‌ی خاص و ضریب حساسیت شکست این محصول در مقایسه با شیشه واقعی دارای ۲۰ درصد ضایعات کمتری است. با توجه به پوشش و ترکیبات خاص سطح راویزیو کریستال، این محصول در برابر خش بسیار مقاوم است. با کمترین ریسک شکستگی با ابزارآلات استاندارد نجاری قابل سوراخ کاری (دستگیره-اتصالات)، اره‌کاری و پردازش است. با توجه به خواص پلیمری و انعطاف‌پذیری راویزیو کریستال، این محصول تقریبا هر شکلی را می‌توان به ارمغان آورد، همچنین ایجاد اشکال با قالب آزاد برای این محصول کار مشکلی نیست.

مزایای استفاده از ورق ام دی اف راویزیو کریستال اسلیم :

ساختار سیستم منحصر بفرد ورق‌های اسلیم امکان پوشش طیف گسترده‌ای از سازه‌های کاربردی ظریف، آشپزخانه‌ها، دیوار پوش‌ها، پارتیشن‌ها و … را به ارمغان می‌آورد. با توجه به این ویژگی، بعدهای جدیدی از گزینه‌های طراحی داخلی را به روی شما باز میکند. در مقایسه با شیشه واقعی حمل، نصب و راه‌اندازی دارای راحتی و انعطاف بسیار بیشتری می‌باشد. کاترهای دقیق با توجه به انعطاف‌پذیری بالا برای عناصر الکتریکی مانند سوکت‌ها و .. به راحتی صورت می‌پذیرد. راویزیو کریستال اسلیم برای بازسازی فضاهای کاشی شده و همچنین مناطق مرطوب بسیار مناسب است و با توجه به پردازش آسان آن با ابزار آلات استاندارد نجاری امکان استفاده از این محصول همیشه یک گزینه بسیار مطلوب است.

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف رها از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کاتولوگ محصولات

محصولات مشابه