هایگلاس پاک چوب (Pak Choob)

mdf پاک چوب,ام دی اف پاک چوب ,هایگلاس پاک چوب،هایگلاسPak choob،صفحه کابینت پاک چوب

مشخصات فنی هایگلاس پاک چوب:

نام هایگلاس: پاک چوب/ Pak choob
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 25 ورق

هایگلاس پاک چوب شامل 3 گروه است که این گروهها شامل کد 1 (ساده) ، کد2 (طرح چوب )، کد 3(اکلیلی و هولوگرام) ،می باشند.

با توجه به اینکه ورق هایگلاس پاک چوب از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون ایزوفام،اشک،دکو پنل،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

های گلاس پاک چوب در 6 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : متالیک ،
کلاس D : هولوگرام ، کلاس E :سوپر مات کلاس F : خاص

قیمت هایگلاس پاک چوب ،قیمت ورق هایگلاس پاک چوب ،قیمت ورق های گلاس پاک چوب

هایگلاس پاک چوب از ام دی اف های خام خارجی (واناچای و پنل پلاس) با روکش سوپرهایگلاسی کره ای تولیدات می شود. ابعاد ورق های گلاس پاک چوب 280*122 با ضخامت 16میلی متر می باشد. تعداد ورق هایگلاس در هر پالت 25 ورق می باشد.
ورق ام دی اف های گلاس پاک چوب در سه گروه ساده،طرح چوب و هولوگرام عرضه می گردد.
هایگلاس پاک چوب (Pak choob) ، با روکش پی وی سی کره ای UV دار ، در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.
از مزیت های ورق ام دی اف هایگلاس پاک چوب ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس پاک چوب چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف هایگلاس پاک چوب ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
در هایگلاس مات پاک چوب از سطح صیقلی خبری نیست و بجای آن یک سطح مات دیده می شود که نور را به میزان بسیار ناچیزی ساطع میکند. در هایگلاس مات بدلیل نداشتن سطح شفاف و صاف، جای لمس دست باقی نمیماند و آنتی فینگر هستند.
از دیگر ویژگی های ورق های هایگلاس پاک چوب مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc هایگلاس پاک چوب به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.همچنین این نوع ورق ها یگلاس به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.

محصولات مشابه