هایگلاس دکو پنل (Decopanel)

هایگلاس دکو پنل-Decopanel

مشخصات فنی هایگلاس دکو پنل:

نام هایگلاس: دکوپنل / decopanel
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 25 ورق

با توجه به اینکه ورق هایگلاس دکو پنل از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پاک چوب،اشک،ایزوفام ،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

تولید ورقهای ام دی اف با روکش هایکلاس ( mdf high gloss panel) برند دکو پنل (decopanel) که با همت کارشناسان داخلی شرکت کاج نما چوب در خردادماه 1395 به بهره برداری رسید که ظرفیت روزانه این کارخانه بیش از 5000 متر مربع ام دی اف با روکش هیکلاس (mdf high gloss panel) میباشد.
هایگلاس دکو پنل شامل 5 گروه است که این گروهها شامل کد 1 (ساده) ، کد2 (طرح چوب )، کد 3(اکلیلی و هولوگرام) ، کد 4(خاص)، کد 5( سافت) می باشند.
با توجه به تفاوت جنس ونوع گروهها، محصولات دکو پنل کد (5و1 ) که شامل محصولات ساده و سافت می شوند قیمت پایه محسوب شده و محصولات کد 2 که شامل محصولات طرح چوب هستند120,000 ریال بالاتر ازقیمت کدهای (5و1 ) و محصولات دکوپنل کد (3 و4 ) که شامل محصولات اکلیلی و هولوگرام وخاص می باشند 300,000 ریال بالاتر از قیمت کدهای(5و1 )می باشند.

محصولات مشابه