هایگلاس ای جی ای (AGE)

هایگلاس ایرانی age،قیمت هایگلاس ای جی ای، قیمت هایگلاس age

مشخصات فنی هایگلاس ای جی ای :

نام هایگلاس: ای جی ای / AGE
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 30 ورق

هایگلاس AGE در 4 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : اکلیلی ، کلاس D : هولوگرام

با توجه به اینکه ورق هایگلاس AGE از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پاک چوب،اشک،دکو پنل،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

هایگلاس ای جی ای (AGE) از ام دی اف های خام ایرانی (آرین سینا) با روکش سوپرهایگلاسی چینی تولید می شود. ورقهای هایگلاس ای جی ای (AGE) با طول هاي 2440 ميليمتر و 2800 ميليمتر و 3660 ميليمتر و با عرض 1220 ميليمتر و همچنين ضخامت هاي 16 ميليمتر (براي ورق هاي هايگلاس) و 18 ميليمتر و 8 ميليمتر (براي ورق هاي سوپر اكريليك) در حال توليد ميباشد .تعداد ورق هایگلاس در هر پالت 25 ورق می باشد.

هایگلاس AGE در 4 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : اکلیلی ، کلاس D : هولوگرام

هایگلاس ای جی ای (AGE) با تکنولوژی پیشرفته منحصر به فرد ساخته شده است که با استانداردهای کیفی سازگار است. پنل های High Gloss ایجاد ترکیب های آرام و بی نظیری برای آشپزخانه، حمام، خانه، دفتر و دیگر پروژه های دکوراسیون می کنند. ام دی اف های گلاس ای جی ای (AGE) ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد. با توجه به اینکه ورق تولیدی ای جی تی ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند با ترکیب این رنگ ها می توانید از زیبایی و تنوع چشم نواز تری در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

محصولات مشابه